Teraz jest 29 mar 2024, o 15:18

Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokolwiek

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 5 lut 2018, o 23:26

ooo ty też będziesz zaraz kupować akrimate pod prasę :d

 
Posty: 127
Dołączył(a): 6 gru 2015, o 21:23
Lokalizacja: LCH
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez terenowiecc » 5 lut 2018, o 23:38

Haha, taka na siłownię by zdała egzamin super ;-d
Ale już dorobiliśmy podkładki z grubej gumy zbrojonej i jest ok.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 6 lut 2018, o 11:39

Macie kolejną wtope milwaukee:

Szczypce miały mieć długość 100mm, 4 cale:
http://allegro.pl/szczypce-zaciskowe-10 ... 70054.html

W rzeczywistości te szczypce mają 5 cali, i mają 127mm...
https://photos.app.goo.gl/uqQb6iSpcQ9FF1Qz1

PS. jakby ktoś brał szczypce z większych to niech się zastanowi nad stanley fatmax bo na fotkach wyglądają one bardzo solidnie i teraz znalażłem jeszcze takiego producenta
https://www.blackrocktools.com/c-h-hans ... 10110.html

hanson, ciekawy mechanizm zwalniający, sa chwalone w stanach można to kupić u nas w TESAM

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 6 lut 2018, o 12:56

Panowie kto u nas kupuje na ali ma konto, bo nie chce mi się bebrać zakłądać konta a chciałbym zrobić zakup..

 
Posty: 127
Dołączył(a): 6 gru 2015, o 21:23
Lokalizacja: LCH
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez terenowiecc » 6 lut 2018, o 15:14

Ślij listę, wieczorem Ci zamówię <spox>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 6 lut 2018, o 17:41

chciałbym kupić te małe szczypce co tobie pokazywałem..

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 6 lut 2018, o 20:05

No więc szafa przyszła, za tą kase jest mega ekstra super hiper! Teraz tylko sobie z dnia na dzień przerzucać i rozplanowywać. Jutro przyjdzie karimata to będę działał dalej...

Po rozpakowaniu to to:
Obrazek

W tym samym czasie przyszły wkładki.. tu ukłon w stronę Carlo, wkładka za 8 zł daje rade.... na pewno pomieszcze swoje klucze 1/2 1/4 i inne bez problemu, później porobie fotki. Mój stary honiton leży jak ulał:

Obrazek

Ale i Carlitowy facom niczego sobie i nie trzeba w facomie za wkładki przepłacać.... no nie możliwe..., co za połąćzenie YT+Facom ;-d ;-d
<spoko>
Obrazek

A to nie koniec, śrubokręty też pasują mimo że to ogryzki zbierane z różnych lat... Coval, chińszczyzna z biedronki, i ostatni zakup.. neo <rotfl>
Obrazek

Ale to nie bedzie docelowe miejsce na nie, za dużo miejsca zajmuje wkładka względem tego co może pomieścić. Na śrubokręty albo się oddzieli przegrodę albo na boczne ściany przyczepi się uchwyty na śrubokręty.

Co za wkładki panie... że w facomie nie trzeba przepłacać <lol2> No i na koniec biedronkowe grzechotkowe też jak ulał:
Obrazek

No dobra to kółka założone i wio na miejsce.... eee coś tu nie tak. Dwa kółka dali skrętne, dwa kółka dali sztywne... w moim garażu nie nada. Wózkiem nie da się manewrować. Od razu podreptałem do mrówki po zakup skrętnych kółek do kompletu. Zmiany rozstawu otworów i już wózeczek jest, ostatecznie blat zamieniłem strony z lewej na prawo:
Obrazek

NO to wio... Dodatkowo kupiłem jedno kółko blokujące więcej i teraz wózek na blokadzie stoi stabilniej...
Obrazek

Wkładki china, szafka polska wyprodukowana w chinach, wszystko leży idealnie. Moje stare śmieciowe rzeczy odnawia myjka ultradźwiękowa - nieźle jej idzie:
Obrazek

Facom zagości na stałe, w poprzedniej skrzyni gdzie wszystko leżało jak groch z kapustą jakoś mi ręka sama trafiała na starego honitona, choć facom 1/2 jest dobrym kluczem (czego nie powiem o tym ogryzku 1/4), więc teraz honiton będzie w dolnej szufladzie jako rezerwa a do facoma trzeba się będzie przyzwyczaić... aaaa.... no i zapomniałem dodać.... 8 zł wkładeczka i wszystko pasuje, nie trzeba wywalać kasy na pianki sraczanki, jutro karimata rulez.... <lol2> <lol2>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 7 lut 2018, o 10:48

Panowie wczoraj przyszłi nawet nie skomentowali... szopena już nie lubić.... :d

 
Posty: 129
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 18:54
Lokalizacja: Chojnata
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez tajnywspółpracownik » 7 lut 2018, o 12:32

No rewelacja!!! U mnie, nawet jakby była taka piękna szafka to i tak wszystko leżałoby na blacie!

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez Henryk Kwinto » 7 lut 2018, o 12:42

U mnie dwie półki w garażu i większość na kupie (oprócz niektórych rzeczy zamontowanych na ścianach). Mniej więcej orientuję się w której części półki mogę to znaleźć. Panowie, a macie jakąś propozycję (jakaś mata - blacha metalowa - tablica narzędziowa na ścianę do zawieszenia na klucze, śrubokręty, szczypce, młotki i inne narzędzia - tak z 2-2,5m x 1-1,5m?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości