Teraz jest 28 mar 2024, o 11:23

nadsterowność na zakrętach w lewą stronę.

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
 
Posty: 171
Dołączył(a): 15 maja 2017, o 21:18
Lokalizacja: Leżajsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

nadsterowność na zakrętach w lewą stronę.

Post przez justom71 » 15 cze 2017, o 21:35

Posiadaczem CX500 Custom jestem od niedawna, zrobiłem niecałe 1000 km. Zauważyłem że przy wchodzeniu w lewy zakręt motor prowadzi się niepewnie z tendencją do nadsterowności. Prawe zakręty wychodzą jak po sznurku. Na początku myślałem że brak doświadczenia. Czym ta nadsterowność może być spowodowana? Wiem że przyczyn może być wiele ale może miał ktoś z Was podobny przypadek? Chętnię udostępnię motor w celu sprawdzenia moich podejrzeń kolegom z okolic.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: nadsterowność na zakrętach w lewą stronę.

Post przez paniec1 » 17 cze 2017, o 16:54

niektorzy mowia,że to dlatego,że wał kreci sie po osi motora,i troche prawdy w tym jest,bo jak na postoju dodasz gazu to faktycznie kładzie sie na prawo

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: nadsterowność na zakrętach w lewą stronę.

Post przez szopen » 17 cze 2017, o 16:56

ooo, nie zwróciłem uwagi na ten temat.. ale nie mam pojęcia czemu moto Ci nie skręca....

 
Posty: 171
Dołączył(a): 15 maja 2017, o 21:18
Lokalizacja: Leżajsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: nadsterowność na zakrętach w lewą stronę.

Post przez justom71 » 8 lip 2017, o 21:32

Prowadzenie motocykla poprawiło się po wizycie u Szopena. Lekarstwem były Jego zaworki i przód zaczą się słuchać kierowcy. Liczę jeszcze na wymianę łańcuszka, pompy, wentylatora, osiowanie dzwigienek...


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości