Teraz jest 16 kwi 2024, o 23:07

Kaski szczękowe

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kaski szczękowe

Post przez szopen » 31 mar 2018, o 15:51

sirturek napisał(a):Dobrze wiesz, że zakładanie szczękowca jest wygodniejsze,


ale z tego co rozumiem to on tego nie podważa....

brayan napisał(a):przekonywać , twoja głowa i nic mi do tego. Tylko jak coś piszemy to opierajmy się na faktach. A fakty sa takie:
- szczękowce są mniej bezpieczniejsze, cięższe, i głośniejsze
+ łatwiej się je zakłada.

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kaski szczękowe

Post przez brayan » 31 mar 2018, o 16:03

sirturek Ja jestem bezciśnieniowy.
Napisałeś o tym że szczękowiec odpada przy okularach ... moim zdaniem nie ma to znaczenia. Bardziej tu ma znaczenie czy w kasku jest miejsce na oprawki bo jak nie to wtedy jest przykro.
Nie podważam łatwiejszego zakładania w ogóle czy argumentów które podał Paweł ... spoko tu każdy może mieć swoje poglądy i przekonania .

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2018, o 21:54
Lokalizacja: Józefów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kaski szczękowe

Post przez Pawlo » 21 paź 2018, o 00:59

[quote=]...
Czy warto dać 1600 za schubertha - NIE, nie dajcie się zwieść, hjc is max będzie równie dobry,a tanii ls2 trochę gorszy. Chcesz imeć cicho podczas jazdy - kup se RT albo fjr z regulowaną elektryczną szybą i wtedy w tanim ls2 będzie cicho.[/quote]

Z tą szybą to nie ma co przesadzać, nie daje ciszy w głośnym kasku. Ja jeżdżąc RTekiem zakładam czopki do uszu. Hałas wiatru przepływający na wysokości głowy przypomina pociąg towarowy.
Moim zaskoczeniem była " cisza " na CX ie jadąc w tym samym kasku.

 
Posty: 94
Dołączył(a): 1 lut 2018, o 01:01
Lokalizacja: Gdańsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kaski szczękowe

Post przez erykska » 17 sty 2019, o 19:09

Ja zawsze polecam Biltwella. Sam mam otwarty, ale zamknięty jest też bardzo dobry bo ma takowy mój przyjaciel.

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości