Teraz jest 28 mar 2024, o 14:17

Intercom

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Intercom

Post przez eneloop98 » 21 kwi 2018, o 09:24

No to nie wiem. Z tego co bylo pisane wczezniej wiatr wieje w tych kaskach za 300zł 500zł i 2000zł więc intercom w takim wypadku nie ma racji bytu. Wiec chyba pozostaje rozwiązanie "bieda edyszon" i korzystanie ze słuchawek podłączonych od telefonu... I zasięg większy i słuchawki szum wytłumiają.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Intercom

Post przez Carlo » 21 kwi 2018, o 09:50

Niestety trzeba uważać i zawsze brać poprawkę. Zasięgi dla urządzeń tego typu jak i innych bliskiego zasięgu podawane są dla pracy w otwartym terenie, przy dobrych warunkach atmosferycznych, oraz przy założeniu że anteny współpracujących urządzeń „widzą się”.

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Intercom

Post przez Henryk Kwinto » 21 kwi 2018, o 15:34

Przetestowałem wczoraj intercom (co prawda mam tylko jedną sztukę). Myślę że do 110 jest spoko, powyżej już szum wiatru przeszkadza. Radyjko fajnie gra, odbiór i zrozumienie też nie jest najgorsze. Jak za tą kasę to chyba warto. Szkoda, że kolega nie miał można byłoby porozmawiać i sprawdzić. Przy jeździe w parze przydałby się drugi intercom (tak trzeba migać światłami żeby się zatrzymać, ew. zwrócić uwagę na szczegół podczas trasy).

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości