Teraz jest 28 mar 2024, o 11:43

Blotnik przedni odebrany z chromowania

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 paź 2018, o 07:54
Lokalizacja: Lubomia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez Kristof_if » 8 lut 2019, o 19:27

Witajcie
Błotnik przedni dzisiaj odebrany
Koszt 150 zł
Jak dodać tutaj zdjęcia?
Pozdrawiam

 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 paź 2018, o 07:54
Lokalizacja: Lubomia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez Kristof_if » 8 lut 2019, o 19:43

ObrazekObrazekObrazek

 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 paź 2018, o 07:54
Lokalizacja: Lubomia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez Kristof_if » 8 lut 2019, o 19:51

Według Mnie robota zrobiona dobrze nawet bardzo dobrze
Ale filozofem nie jestem
Miał być zrobiony 31.01 ale dopiero wczoraj dzwonili kolo 15 godz że jest gotowy
LwG

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez szopen » 8 lut 2019, o 20:05

na litość wrzucaj na galerie a nie na zapodaj bo zaraz tego nie będzie, nie wiem czy ciebie kristof upominałem, ale wrzucaj na galerie bo następnym razem będę usuwał...

wyszło nieźle, ile ten błotnik wyniósł??

 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 paź 2018, o 07:54
Lokalizacja: Lubomia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez Kristof_if » 8 lut 2019, o 20:38

Masz cenę napisaną 150zl

 
Posty: 89
Dołączył(a): 26 lis 2018, o 21:37
Lokalizacja: 55743 (D)
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez Silesian » 8 lut 2019, o 21:31

Blotnik jak malowany, za taka cene w niemczech takiego blotnika bys nie dostal.
Mam nadzieje, ze chrom za rok albo dwa nie odpadnie <rotfl>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez szopen » 8 lut 2019, o 21:55

Kristof, ty sobie polerowałeś czy przygotowywałeś przed wysyłką? no bo wątpię czy jojko tam by go korygował, wypełniał miedzią dołki czy coś... bo tak wygląda jakbyś idealny wręcz błotnik oddał do chromowanie bo nawet małe wżery rdzy to byłoby widać.

Silesian... za 150 zł bez podkładu miedzi wiadomo że nie będzie super trzymać, ale popatrz na chrom oryginalny, szczególnie na spodniej części błotnika jest baaardzo lipny, mocno cienka warstwa - identycznie jak na zdjęciach Kristofa bo brąd nie lubi "opływać wklęśnięć", a na wierzchu jest ładny. Ja tu chłopakom błotniki szkiełkowałem od spodu bo były skorodowane i samym szkiełkiem zdzierałem ten oryginalny chrom do gołej blachy, później podkład farba i jeszcze baranek i w felc błotnika dawałem wosk żeby im nie korodowało. Fabryczny chrom nie jest najlepszych lotów, to co wyszło to wyszło naprawdę dobrze tylko tak własnie widzę że oddany był do roboty element praktycznie idealny albo Kristof musiał trochę nad nim popracować...

PS. poprawiłem zdjęcia, proszę nie przesyłać zdjęć z serwisów zewnętrznych, macie ręce oczy i nogi, jest galeria i jest jakiś tam marny regulamin forum i instrukcja galerii, możecie czytać i działać, proszę nie dodawać mi roboty... dziękuje..

 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 paź 2018, o 07:54
Lokalizacja: Lubomia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez Kristof_if » 9 lut 2019, o 09:38

Ja nie wysłałem bo do Radlina mam 18km
Blotnik mial dwie rysy które wyklepalem i wyszlifowalem
Dużo rdzy na nim nie było cały czyscilem wałkiem do polerowania nierdzewki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez szopen » 9 lut 2019, o 09:43

Kristof_if napisał(a):Dużo rdzy na nim nie było cały czyscilem wałkiem do polerowania nierdzewki


znaczy się włókninowym? https://archiwum.allegro.pl/oferta/walek-szlifierski-wlokninowy-do-satyniarki-p320-i6423815709.html

jaką ziarnistość??

PS. ładny blotnik na ładny motor? robisz powrót do oryginała?

PS.
Kristof_if napisał(a):Ja nie wysłałem bo do Radlina mam 18km


I w tym może tkwić cały szkopuł....

ja u jojki chromowałem dużo elementów, dźwigienek, uchwytów, rozrusznik kiedy robiłem silnik do swojego ulepa, wysyłałem mu paczkę. Nie odbierał telefonów, później jak już przyszło to nie chce mi się przypominać jak przyszło do składania gratów a pół cięgien do pompy wtryskowej brakowało bo nie odesłał a trzymał 3 miesiące i trzeba było następną pompę wyżebrać na złomie i innego szukać co by pochromował żeby to jakoś poskładać, to był koszmar....
Obrazek
Obrazek

tam jak się dobrze popatrzycie w kącikach wtrysków pojawiała się już rdza, element skomplikowany trzeba by albo go obrócić w kąpieli albo domniemam że więcej prądu dać....

Zaraz po jojku znalazłem tego Pana, co mu wyślesz zrobi, wysyłam elementy tylko do chromu, nie ma miedzy jak se przygotujesz tak masz i jest tanio i baardzo szybko
https://allegro.pl/oferta/wsk-shl-junak ... 6778458247

tylko że to tanio to też nie jest tanio skoro ty tyle chromu położyłeś za 150 zeta.... jak za cały błotnik to jest dopiero tanio...

a ty ewentualnie gdybym miał coś do chromowania to pisałbyś się na piwo żeby do jojka zanieść i dopilnować? ja ewentualnie jedynie przygotuje....

 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 paź 2018, o 07:54
Lokalizacja: Lubomia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Blotnik przedni odebrany z chromowania

Post przez Kristof_if » 12 lut 2019, o 07:54

Tak właśnie takim wałkiem,tam niema ziarnistości tylko opis Hard,Mild,Fine,
Ja zrobiłem średnim cały po górze.
Honda jest Cała w oryginale i taka pozostanie (W Niedzielę 10.02 zrobiłem przejażdzkę :)))))))
U Jojki jest taka a nie inna atmosfera i cały ten bałagan Ja też czasami tam nie lubię jechać ale cóż trzeba to trzeba.
Jak będziesz miał coś do chromowania to pisz zawiozę i dopilnuję


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości