Teraz jest 28 mar 2024, o 13:14

2 kluczyki na jednym kółku

Dział poświęcony modyfikacjom, inwencjom twórczym, częściom akcesoryjnym.
Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

2 kluczyki na jednym kółku

Post przez optymistiq » 7 sie 2016, o 18:51

Ogólnie mam zapewne jak większość, o ile nie wszyscy, 2 kluczyki do motocykla: do zapłonu i blokady. Wkurzało mnie że ciągle jeden brzęczał to o kierownicę, to o osłonkę bezpieczników, że nie powiem o rysowaniu lakieru. Pewnie dlatego większość CX'ów na zdjęciach ma obtłuczoną osłonkę. Zastanawiałem się jak temu zaradzić. Jakiś pokrowiec? Poszedłem po rozum do głowy i coś takiego mi wpadło do głowy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koszt i czasochłonność znikoma a spełnia swoje zadanie <lol>
Użyte materiały:
- trytka
- stara dętka od roweru
- PATTEX klej szewski
- nożyczki
Zastrzegam sobie prawa autorskie do pomysłu <lol2> <idiota>
Jak ktoś miał inny pomysł lub znalazł inne rozwiązanie to dajcie znać. Może też skorzystam ;) W zasadzie szukałem wcześniej czegoś podobnego np skórzanego, ale skoro nie znalazłem to sam zrobiłem z dostępnych materiałów

Nadaje się do wątku modyfikacje i części akcesoryjne? <rotfl>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: 2 kluczyki na jednym kółku

Post przez szopen » 7 sie 2016, o 19:13

Skarpeta skórzana też tobie wytrze polke. Dlatego rob jak prawdziwy koneser. Goly klucz bez brelokow

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: 2 kluczyki na jednym kółku

Post przez optymistiq » 7 sie 2016, o 19:41

Narazie skarpeta gumowa więc zobaczy się.... A o półkę jestem spokojny. Dzięki szerokiej trytce klucz układa się tylko na bok więc nawet nie opada na osłonę bezpieczników. Potestuję zobaczę. Jak nie przejdzie testów długodystansowych, to pewnie goły klucz będzie najlepszym wyjściem ;-) a blokadę dołączę do pilota od garażu. I tak zawsze w kieszeni jeździ ze mną.


Powrót do Modyfikacje oraz części akcesoryjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości