Teraz jest 29 mar 2024, o 17:16

spacerowki do euro?

Dział poświęcony modyfikacjom, inwencjom twórczym, częściom akcesoryjnym.
 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

spacerowki do euro?

Post przez jerry » 5 paź 2016, o 14:27

Nie bijcie. Zdaje sobie sprawe ze euro i spacerowki to może być temat kontrowersyjny ale... 100km i nogi dretwieją niemożebnie. Macie jakies rozwiązania ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez szopen » 5 paź 2016, o 14:50

staruchu... spacerówki tobie nie pomogą, to już idzie z wiekiem, i tak siedzi się w przykurczonej pozycji, zmiana położenia nóg to daje tylko chwilową ulgę a za moment człowiek zdaje sobie sprawę że ani w tej pozycji dobrze, ani w drugiej.. także... albo przesiądź się na:

Obrazek

<rotfl>

albo bierz jakieś tabletki na pobudzenie krążenia nóg.. albo....

JEŹDZIJ WIĘCEJ... TRENING CZYNI MISTRZA.....


Wyobraź sobie że w tamtym roku pojechałem CBR po naszych bezdrożach często określanych mianem ekspresówek <haha> Na drugi dzień.... ból w barku, nie skojarzyłem tego z jazdą na motocyklu, niesamowity ból... minęło tydzień ból powoli ustępował... Po dwóch tygodniach bodajże wsiadłem na motocykl drugi raz... jadę... dołek... a CBR sztywna mać jest... więc jak mnie urwie w tym barku... a to se pomyślałem, starość nie radość, kontuzja po jeździe na motorku, trzeba było sobie rozgrzewkę zrobić przed jazdą ;-/

Niestety, starość nie radość.... ale jak regularnie będziesz jeździć to wytrzymasz sporo dłużej.. :) I jeszcze Ci co powiem... EURO to wcale nie jest taki niewygodny motocykl... ba... to jeden z wygodniejszych motocykli, przejedź się czoperami to wtedy sobie porównasz, czopery dają w krzyż, w enduro jedziesz jak flaga na wietrze i tak samo uderzenia przejmuje kręgosłup bo siedzisz prosto.... wibracje są takie że w dupie masz świerszcze po 100 czy 200 km... także chyba złe sobie hobby wybrałeś <lol2>

A tak poza tematem, na h... Ci spacerówki w motocyklu co ma w piwnicy dojrzewać jak dobre stare wino??? <lol2>

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez jerry » 5 paź 2016, o 19:18

Pewnie masz racje jak pierwszy raz pojechałem 2x100km to mnie rece napierniczaly ale chyba doszedlem do ładu i ostatnio po 2x200km nic w rekach nie czułem. Ale nogi drętwiały...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez szopen » 5 paź 2016, o 19:31

Jerry, nie to żebym się śmiał... ale tu masz zdjęcie ze spotkania lokalnego użytkowników w anglii.... najwyraźniej jeden człowiek poradził sobie definitywnie z drętwieniem nóg

http://s87.photobucket.com/user/skippyg ... m.jpg.html

także nie narzekaj, bo wychodzi na to że drętwienie to całkiem korzystna rzecz... choć jak pisało w starych poradnikach warsztatowych.... utrata głowy to 95% utraty zdrowia..... no tak, bo w przypadku faceta te pozostałe 5% to stanowi 100% :] więc oby Ci te 5% nie drętwiało nigdy <rotfl> <rotfl>

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez optymistiq » 31 paź 2016, o 22:53

Cholera szopen. Nic dziwnego że nikt Cię nie lubi skoro takie życzenia ślesz <figielek> te 5% ma zawsze być sztywne a głowa niech się schowa <rotfl>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez szopen » 31 paź 2016, o 23:02

tylko u nas takie rady ;-] <lol2>

zresztą źle mu nie radziłem, tylko zależy jak się rozumie to drętwienie, bo jak czasowe to jeszcze ok, gorzej skostnienie <wysmiewacz> ale niech się przestanie martwić o te nogi bo z grubsza mu aż tak nie potrzebne, najwyżej pojedzie na protezach <lol>

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez optymistiq » 31 paź 2016, o 23:11

No na zdjęciu to kolo rządzi jak jeszcze jeździ to kozak jakich mało ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez szopen » 31 paź 2016, o 23:15

a tam w ogóle mieli jakiś właśnie meeting jakichś takich weteranów... u nas to już by Ciebie posadzili na wózku byś srał pod siebie do końca życia... no chyba że byś sobie akcje zorganizował z udziałem caritasu to miałbyś szanse na zabiegi w pogańskich GB albo DE.. no ale teraz to by też nie przeszło bo podobno się łapią tylko Ci z uszkodzonych płodów <lol> <lol>


o kurde... to ja mam szanse <wysmiewacz> <wysmiewacz> <haha>

nie śmiać się <spadaj> <spadaj>
;p

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez optymistiq » 31 paź 2016, o 23:21

Eee.. akcja na forum wystarczy <lol> A może nie? Czyżbym właśnie wszystkich wykruszył? <rotfl>

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: spacerowki do euro?

Post przez jerry » 5 lis 2016, o 18:45

Idąc tropem weteranów - dobrze widzę, że mają "elektrycznie" sterowane biiegi?

Obrazek

Następna strona

Powrót do Modyfikacje oraz części akcesoryjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości