Teraz jest 29 mar 2024, o 01:15

Moduł zapłonu (i nie tylko) Rae San

Dział poświęcony modyfikacjom, inwencjom twórczym, częściom akcesoryjnym.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Moduł zapłonu (i nie tylko) Rae San

Post przez Zik_Cortes » 20 wrz 2018, o 14:17

Ja nie mam problemu z tym, że Ty lubisz Ignitecha i uważasz go za lepsze rozwiązanie. Nie zamierzam też nikogo namawiać do innego rozwiązania. Przedstawiłem je, a każdy przecież sam widzi co to i sam wnioski wyciągnie. Problem miałem w tym, że z bardzo ograniczonym dostępem do neta, z padniętym w trasie motocyklem nie dało się sensownej odpowiedzi uzyskać. Sytuacja awaryjna. To był problem. Gdybym miał maszynę na zimę w garażu, miał kupę czasu, twoja odpowiedź byłaby spoko. Rozumiesz - kwestia kontekstu.
Z kierownicą też dopowiadasz niepotrzebnie nieistniejąccą historię. Ja pytałem o rozmiar oryginalnej, by się dowiedzieć czy moja jest skrzywiona. Okazało się, że tak. Jeśli okaże się, że po wygięciu nadal będzie niewygodna, to pewnie kupię inną. Nie nastawiam się koniecznie na oryginał,, bo moja maszyna już od dawna zgodna z oryginałem nie jest. To, co Ty odbierasz jako okopywanie się na swoi. m stanowisku, to zwyczajnie badanie sytuacji. Akurat kierownica to kwestia ergonomii, jednemu pasuje to, innemu tamto. Jesteśmy różni ;p

Poprzednia strona

Powrót do Modyfikacje oraz części akcesoryjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości