Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:01

Wojtex - CX500C

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez wojtex » 17 paź 2022, o 22:07

Przyznaję, w sobotę rano, koło 9 nie było za ciepło ale znośnie. Dwie warstwy kalesonów termoaktywnych, szal, skórzana kurtka i można lecieć! ;-) Po godzinie jazdy już się zrobiło przyjemnie. Trasa Leżajsk - Biłgoraj - Zwierzyniec - Zamość - Hrubieszów była super! Piękne okolice. Na pewno, na wiosnę wybiorę się na przejażdżkę gdzieś na Roztocze. W każdym razie, jechało się fajnie. Chyba była to moja trasa na zamknięcie sezonu bo ani wczoraj, ani dzisiaj już nie miałem czasu pojeździć, a od jutra zapowiadają pogorszenie pogody.

 
Posty: 383
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez sirturek » 18 paź 2022, o 11:12

Każdy ma tam swoje.., ja generalnie jak jest powyżej 8stopni i jakoś mocno nie wieje i nie leci z nieba to na motocykl wsiadam. Nie ważne czy to grudzień czy październik. Nie robię jakiś długich tras w te zimniejsze dni, tak do 100km. Wiadomo, im zimniej tym mniejsza frajda, ciuchy ograniczają swobodę ruchu, a krajobrazy szare i ponure, ale dla mnie i tak warto wtedy przewietrzyć głowę.
Mam tu w koło lasy, jeziora. Wybieram z reguły drogi mało uczęszczane, te gminne i powiatowe.
Wtedy mogę się zrelaksować, nic mnie nie goni, nikt mi nie sapie z plecami, a przy niskich prędkościach to i tak nie przewieje.
Podgrzewane manetki to super wynalazek, polecam.

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez wojtex » 19 paź 2022, o 20:41

Tak, to prawda, mając odpowiedni strój i kask szczękowy można w miarę przyjemnie pojeździć nawet w niższej temperaturze chociaż nie zdarza mi się to za często.

Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 14 lis 2017, o 09:48
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez Cyprys4 » 20 paź 2022, o 06:40

Ja kiedyś Nighthawkiem 450 do pracy dojeżdżałem 10km póki nie było poniżej -5 i śniegu. Na takim dystansie jeszcze nie marzłem. Kominiarka i dobre ubranko oczywiście

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez wojtex » 13 lis 2022, o 23:31

Motor trafił na zimowy generalny serwis więc ja mogę się zająć tylko jakimiś drobiazgami. Postanowiłem poszukać brakującej u mnie naklejki na obudowę chłodnicy oraz na korek zbiorniczka wyrównawczego. Tą pierwszą chyba udało mi się zamówić w ASO Hondy ale ta na korek niestety nie jest dostępna.
Obrazek
Obrazek

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez wojtex » 6 gru 2022, o 00:35

Czy macie może jakiś pomysł gdzie kupić albo jak dorobić te gumowe korki, będące podparciem dla kanapy? Według katalogu części powinny być wciśnięte w tę poprzeczkę nad błotnikiem. Jeszcze widać ślady po nich. W ASO nie są dostępne.
Zastanawiam się też dlaczego ich tam nie ma. Czyżby ktoś specjalnie je wyciągnął?
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez szopen » 6 gru 2022, o 17:38

kup to z chińczyka jakiegoś, a wyciągnął dlatego co cały czdas powtarzam, nie wróciło na miejsce i już. może przykleiły się do siedzenia, jak siedzenie podnosili to może odpadło gdzieś im na podłoge i już nie wróciło i nikt tam do tego nie zaglądał, zresztą kurcze też to jakoś pominąłem.... ale czekaj, czy w CXie te korki nie są akurat w siedzeniu?? a tu się jedynie podpierają?

PS. tak te gumy są w siedzeniu zakręcone na śruby, tu się tylko podpierają.

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wojtex - CX500C

Post przez wojtex » 7 gru 2022, o 20:49

O tym nie pomyślałem! Schemat w katalogu części trochę mnie zmylił. Ok, czyli wszystko gra.

Poprzednia strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości