Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:24

Honda CX 500 Custom nowa ,bez przebiegu.

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 cze 2022, o 09:18
Lokalizacja: Liverpool
Galeria: Przesłane zdjęcia

Honda CX 500 Custom nowa ,bez przebiegu.

Post przez Jagi3 » 15 wrz 2022, o 14:27

Ponieważ jest to mój pierwszy wpis więc witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników CX-ów.Przypadkowo znalazłem ogłoszenie na ebaju odnośnie aukcji motocykla prawdopodobnie nigdy nie używanego,wysłałem swoją ofertę ale nie miałem czasu śledzić dalej tej aukcjii.Aukcji nie wygrałem ale właściciel wysłał do mnie ofertę zakupu,tylko musiałem szybko podjąć decyzję odbioru motocykla,trochę był z tym kłopot ponieważ dysponowałem aktualnie tylko samochodem osobowym a miałem tylko dwa dni na zapłacenie i odbiór CX-a.Trochę się obawiałem czy ten motocykl jest rzeczywiście bez przebiegu ale tak jest rzeczywiście .Jest to Honda CX 500 Custom rok produkcji 1981,wersja angielska. Motocykl prawdopodobie stał u dealera od roku 1981 i służył jako składnica części zamiennych,brak było całego układu wydechowego,chłodnicy i wielu innych.Zastanawiałem się czy rozbierać silnik ale po zdjęciu kanałow dolotowych do głowicy znalazłem pęknięte oringi pomimo że nie były nigdy używane.w tej chwili jestem na etapie ściągania głowic.Silnik nigdy nie był zalany olejem ani płynem chłodzącym,w układzie hamulcowym nigdy nie było płynu,tarcze hamulcowe,klocki nie mają śladu zużycia.Ogólnie Honda jest w opłakanym stanie po 41 latach postoju ale podjąłem się doprowadzić motocykl do stanu oryginalnego,w tym celu zgromadziłem trochę dokumentacji. :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 500 Custom nowa ,bez przebiegu.

Post przez szopen » 15 wrz 2022, o 16:08

działaj

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 500 Custom nowa ,bez przebiegu.

Post przez wojtex » 19 wrz 2022, o 20:13

Wrzuć jakieś zdjęcia. Chętnie obejrzymy tę maszynę

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 500 Custom nowa ,bez przebiegu.

Post przez Piterrrrr » 23 wrz 2022, o 20:33

O tak prosimy o zdjęcia.


Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 32 gości