Teraz jest 1 maja 2024, o 04:22

Biała moc...

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez jaca cx » 23 gru 2016, o 11:44

mlodypisar napisał(a):Ty to masz odjechanej pomysły i oczywiście fajne które dają do myślenia :-) Z tym zegarkiem to fajna sprawa było by to naprawde zjawiskowe dzieło :-) Pomyślimy na tym...
Co do rowków to by sie przydały co by nie wyglądało tak smutnie, a ogólnie wyszło zajebiscie z tym pierścieniem złotym <okok> <okok> <okok>

Ja wam mówię Paweł powinien kiedyś zdobyć własny projekt i myślę że zasłynął by na świecie <rotfl>
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez eneloop98 » 23 gru 2016, o 12:05

Przecież jego golf to jest życiowy projekt, ale jak widać nie zależy mu na oklaskach i podziwianiu przez świat ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez jaca cx » 23 gru 2016, o 14:21

No właśnie bo się nie chwali tym gulfem ;) ale motocykl też mógł by przerobić , nie koniecznie cx ;)
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez szopen » 23 gru 2016, o 14:57

był na forum przez tydzień ze zdjęciami, więcej nie wróci... było być jak był... proste...

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez optymistiq » 24 gru 2016, o 08:47

jaca cx napisał(a):
mlodypisar napisał(a):Ty to masz odjechanej pomysły i oczywiście fajne które dają do myślenia :-) Z tym zegarkiem to fajna sprawa było by to naprawde zjawiskowe dzieło :-) Pomyślimy na tym...
Co do rowków to by sie przydały co by nie wyglądało tak smutnie, a ogólnie wyszło zajebiscie z tym pierścieniem złotym <okok> <okok> <okok>

Ja wam mówię Paweł powinien kiedyś zdobyć własny projekt i myślę że zasłynął by na świecie <rotfl>


No mówiłem mu to jakiś czas temu. Ale sam się nie ruszy z oczywistych przyczyn $$$ ;-/ Ale może projekt ogólno forumowy z dobrowolnymi datkami i rejestracją motocykla na wszystkich darczyńców by zmienił? <lol>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez szopen » 24 gru 2016, o 09:45

nie chce mi się nad tym rozwodzić, róbcie co uważacie, dla mnie powrót do sprawnego oryginała to i tak spory nakład, a kafe to proszenie się o jeszcze gorsze kłopoty na własne życzenie, gdzie jeśli nie masz zaplecza to Twoje koncepcje legną w gruzach przez nieodpowiedzialne osoby trzecie, które nie mają czasu bo Panie... co ja będę tu Ci zbiorniczek toczył jak kombajn stoi w polu i koło pasowe trzeba dorobić. Radzę się zastanowić tym, którzy myślą że jest gładko i jakoś to będzie. Czasami lepiej zaakceptować oryginała :) a i tak lekko nie ma. Na dany moment lepiej się bawię jak ktoś mi przyniesie coś do zrobienia, robię co lubię a dodatkowe stresy po stronie kupującego, no i ja na dany moment muszę zejść na ziemie, bo co ja będę gnił w garażu 3x6 jak dziad i robił kafe, coś komuś udowadniał, a schody na strych kto mi pospawa??? To nie takie proste... zresztą kasa idzie, a później człowiek się zastanawia dlaczego ma chińską tokarke a nie polską po remoncie, a obok stoi jakaś motorynka - bez sensu.

PS. mój golf to oryginał, na dany moment uważam że go przecukrzyłem, ale zawsze mogę silnik pomalować z powrotem na czarno... - nie nie jest różowy :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez jaca cx » 24 gru 2016, o 11:56

Wszystko wiadomo panie Pawle życie to nie je bajka , a garaż to nie całe życie ...
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez mlodypisar » 29 gru 2016, o 22:44

Nie mogłem się doczekać kiedy skończe robote i wskocze do garażu by zobaczyć no i okazuje się że moja otwarta <radocha>
Dzisiaj też wreszcie poskładałem brakujące części karoserii no i oczywiście było odpalenie by pocieszyć uszy bo na jazdę już było za późno ale kto wie czy w niedziele nie będzie przepału po okolicy jak tylko słońce zawita nad głową.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez szopen » 30 gru 2016, o 08:32

Przeniosłem tu....

pług śnieżny ten motocykl przyjmuje? :)

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Biała moc...

Post przez mlodypisar » 30 gru 2016, o 11:02

U nas sucho na drogach tylko tyle że mrozno a więc można kółeczko zrobić by pobudzić zwierzyne a lata jej tu po okolicy...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości