Teraz jest 29 mar 2024, o 00:51

Cx650 Turbo

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez szopen » 29 kwi 2017, o 15:24

pewnie za odpowiednia zaplata...

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez masa03 » 29 kwi 2017, o 15:31

całosć jakieś 1050zł...
za pierwszego cx-a tyle nie dałem ale mysle ze warto zainwestowac...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez szopen » 29 kwi 2017, o 15:38

jak zupełnie nie ma papierow i zarejestrujesz te zwloki tak jak stoją to juz cos, z tymże jeśli nie mas zamiaru kompletować do ostatniej srubki w wykonaniu pro to nie ma sensu ladowac w to 1000 zl.. chyba ze z papierami chcesz go pchac na niemcy to oni cos tam zaplaca... moze w takim stanie położyliby ze 4k euro...

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez masa03 » 29 kwi 2017, o 15:56

zaraziłem sie troche ta orginalnoscia i do tego bede dazył ale musze miec papier wiec od tego zaczynam, swiatełko w tunelu jest wiec tylko cierpliwosc i portfel <bezradny> a jak bedzie zabytek to juz chyba na niemcy nie pójdzie...

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez optymistiq » 29 kwi 2017, o 16:14

Oryginalnością się zaraziłeś? <lol>
A ja patrząc na Twój moto wiem że kolejny mój motocykl to będzie custom od podstaw... Taki "mój" projekcik... Oczywiście za kilka lub kilkanaście lat jak będę już mógłbyś obie pozwolić finansowo <figielek>


 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez masa03 » 29 kwi 2017, o 16:33

widziałem jedno turbo za 19 tys ale czy piekne... po za tym to była 500 a nie 650...
zapał jest zobaczymy jak sie to wszystko poukłada :)

http://www.ebay.com/itm/1983-Honda-CX65 ... mS&vxp=mtr

jest w Californi ale szału nie robi...

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez jerry » 29 kwi 2017, o 16:44

Jest chyba bliżej ale kapkę drożej:

http://www.dba.dk/honda-cx-650-turbo/id-1023229078/

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez masa03 » 29 kwi 2017, o 17:07

no jak igiełka :) ale 35k zł... troche duzo...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx650 Turbo

Post przez szopen » 29 kwi 2017, o 17:12

Tu by się chciało, a tu dupa siedzi....

Dla niemca taki motocykl to jest zachcianka, dla polaka jest to plan budżetowy i nie wiadomo czy do końca zasadny nawet jeśli jest to realizowanie marzenia życia bo motocykl jakby nie było to tylko kupa gruzu i nic więcej... Ja miałem swoje etapy w życiu i teraz już wyluzowuje i na wszelakie gadki o klasyczności reaguje jedynie wielkim tfuuu.... oczywiście do takiego stanu rzeczy doprowadza najczęściej stan umysłu oraz portfela bo zamiast kupić coś w ekstra stanie i się cieszyć to by i inne podejście do świata było, i człowiek nie patrzyłby się na sprzęt poprzez klucze i drogę męki... a że jest jak jest... to zawsze szuka się oszczędności a później lepi w garażu gówno co tej wartości mieć nie będzie i tak, pozostaje tylko usprawiedliwianie siebie że kiedyś to będzie miało wartość, że to unikat.. bzdura... to tylko kupa złomu co nawet dużo nie wyjeździ gdyby chcieć to używać tak jak przeciętnego golfa. I z drugiej strony.. nie oszukujmy się, ktoś kto jest gotowy zapłacić za taki motocykl koneserką cenę bo te pieniążki po prostu ma na zbytek to sprawdzi każdą obejmkę czy jest oryginalna. Ci co sprzedają na olx 500T po 20 tys mogą pomarzyć - ich już weryfikuje życie. Musisz do tego masa03 podejść w dorosły sposób, uwzględniając kim jesteś i gdzie zyskasz gdzie stracisz, to jest jedynie kupa gruzu a rodzinie "nie ma sensu odbierać od talerza". Już ja zawalczyłem świat kupując złoma (i to nie jeden raz), dobrze się mimo wszystko bawię, ale czy ta zabawa jest do końca odpowiedzialna i dorosła to tego bym już nie powiedział... jestem tu gdzie jestem wykorzystuje w maksymalny sposób też swoją wtope, coś tam sprzedam coś komuś zrobię ale to znowu szukanie usprawiedliwienia, że gdybym nie kupił CXa to bym nie był gdzie jestem teraz więc niby jednak coś na plus - ale to bzdura, to jedynie szukanie sobie usprawiedliwień :) Musisz se odpowiedzieć czy to jest priorytet życia, bo jeśli tak to czemu nie ścisnąć 5 tys na rok gdzieś w skarbonce i nie kupić pięknego a te gruzy przeznaczyć sobie na części.... przywracanie ich do stanu używalności może kosztować tyle samo... no nie musi bo cierpliwosc czasem popłaca, moze uda Ci sie te owiewki w jakis sposób skompletować za 2 czy 3 koła ale to od razu odpadają ogłoszenia. Sporo tego jeździ w australii musiałbyś tam pisać, i czasami się zdarzają ludzie którzy zakręconych wspomagają z czystej potrzeby serca - potrafi się zdarzyć... jak ja pokazałem remont silnika u niemca to i pompa sie znalazła - oczywiście za opłatą ale to i tak bardzo pomocny gest w przypadku CXa do którego nic nie ma, a tak jakbym z marszu coś napisał to by mnie zlali bo oni graty trzymają dla swoich i dla siebie... tak samo i wałek wysłali z anglii ale trochę tych uszczelek w zamian się narobiłem.... tylko że to i tak droga przez mękę ostatecznie a nie dobra zabawa...

Ta z USA w tej cenie to super oferta dla takiego durnia jak ja.... ja bym ją zrobił... ale znowu by się zaczęło :) a inna rzecz, że ja marzę o euro 650, turbo mi się najzwyczajniej nie podoba. Jakby sie sprzedała CBR to popełnie taki motocykl już bez względu na późniejsze perypetie... ale że CBR sie nie sprzeda bo każdy myśli że to "sport" to jest pozamiatane...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości