Teraz jest 27 kwi 2024, o 17:22

CX 500 Custom '80 - MILADY

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez optymistiq » 1 sty 2017, o 21:48

Czekaj czekaj... Chcesz powiedzieć że ja rozbierasz? Tak szybko? A gdzie gra wstępną? <figielek> Mówiłeś coś o urlopie przed podejściem do niej ;)

Jak gole przeszkadzają bo źle założone to rób jak najbardziej. <okok>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez szopen » 1 sty 2017, o 21:50

gdzie źle założone, one są źle pogięte od nowości....

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez Henryk Kwinto » 2 sty 2017, o 00:07

Szopen, a wpadły Ci może kiedyś w ręce gmole do cx-a z prawdziwego zdarzenia (nie mówię o tych popierdółkach)?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez szopen » 2 sty 2017, o 07:59

ty musisz mieć jeszcze inny ten gmol niż Dawid i Maciej bo u nich nie ma problemów z regulacją zaworów - nic nie wadzi, ale tak jak mówię, rurki są liche. Spotkałem się jeszcze z gmolem który był na moim motocyklu, śmiem twierdzić że jest również akcesoryjny bo choć pomalowany na czarno, to miejscami odpada farba i widać że był chromowany fabrycznie. Rury są grube i mocne jak cholera, ale tak jak mówię, on był mocowany za dolny punkt silnika i kto wie czy przy upadku - a ten motocykl upadek zaliczył, może nie szlif ani wypadek, ale upadek na pewno, bo owiewka jest lekko pęknięta, i tym samym te lewe mocowanie silnika te co spawałem najprawdopodobniej przez to pękło. Ostrożnie z gmolami... nie ma ich tak naprawdę gdzie przyczepić, a doczepianie ich do samego silnika tak jak mówię nie jest dobrym pomysłem, silnik jest z alu, ścianki są cienkie, w razie upadku czy czegoś to pęknie blok i będzie kłopot.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez szopen » 2 sty 2017, o 17:10

Siedzenie boczki i bak zrzucony, skamielina, aż szkoda ten kurz czyścić z pod baku, ale oczywiście Macieju podpinałeś kierunki do stelaża i już musiałeś w instalacji zrobić "bombe". Nie wolno takiej rozpierduchy robić, przy takim motocyklu trzeba tak sklecać żeby nie było w ogóle śladu że była jakakolwiek ingerencja.

Obrazek

A no i wyszło SZydło z worka, gmole są po prostu pogięte, jedna część jest dobita na kolanku, a druga jest oparta o silnik, komuś musiało się coś przekrzywić, mocowanie jedno też jest coś obkręcone.... ale nikt tego nie będzie ruszał, jedynie trzeba powyginać tak żeby do silnika i kolanek nie dotykało.

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez optymistiq » 3 sty 2017, o 01:02

Nie wiem o czym mówisz Paweł <figielek>
Podłączyłem do tych wtykow z których wyjąłem kabelki od kierunków bez stelaża. Jaka Bomba? ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez Henryk Kwinto » 3 sty 2017, o 07:58

Jak się nie iskrzy to nie jest źle <rotfl>

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez Piterrrrr » 3 sty 2017, o 10:19

<rotfl> oj tam Szopenie jak byś zobaczył moją instalację elektryczną zaraz po kupnie to byś zemdlał .

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez salomon » 3 sty 2017, o 10:21

Milady trafiła w dobre ręce. Jest piękna i ma duże szansę zostać najpiękniejszą w kraju.

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 Custom '80 - MILADY

Post przez optymistiq » 3 sty 2017, o 11:06

Dzięki Salomon... na pewno będzie <lol> Szopen musi pomyśleć nad jakimś swoim znakiem rozpoznawczym i gdzieś umieścimy na motocyklu co by każdy wiedział kto ją doprowadził do takiego stanu ;) Trzeba budować sobie markę <lol>

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości