Teraz jest 20 kwi 2024, o 03:48

Cx500 37kw

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez szopen » 30 lip 2016, o 16:04

wydaje mi się żę kupić pompę od innego motocykla z dużym tłoczkiem, do końca nie wiemy na forum które to są z dużymi tłoczkami trzeba by zrobić rozeznanie w google, z tego co kupowano pompy cb750 to nie za bardzo sa one lepsze niż te z CXa więc możę CB900?

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 16:09

mam komplet kufrow,na codzien jezdze z centralnym,od wielkiego dzwonu zakładam boczne,jutro jak czas i pogoda pozwoli załoze i sfotografuje,potem wrzuce,przyznam,że bardzo mi się podobają te kufru,kompletne z gumkami w środku,zamki na jeden kluczyk wszystkie,tzn zamykane na jeden(znaczy otworz zamknij kufer) i przypinane do stelaża na drugi(tez jeden do trzech kufrow).,nie pamiętam firmy,ale jutro a może jeszcze dzisiaj się na tym skupie i wstawie:) (bo już umiem wstawiać) :)

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 16:24

z tymi kufrai to do Salomona było:)
w zeszłym roku miale w planie jechać w Bieszczady motorem,ale się zbiesil i przestal się wkrecac(pisałem w powitalni o problemie),pojechałem autobusem z roweem w bagażniku,na(w) przystani motocyklowej w Czarne Gorne ,która prowadzi Marek z kobieta swoja spotkałem dwóch gości z Lubartowa na cx-ach jeden 500 dugi 650,potem dojechal jeszcze jeden kolega z krakowa co oprócz motoru ma jeszcze omege(zz zaglem),w tej pięćsetce z Lubartowa pompa paliwa była z cb 1100,napisalem dzisiaj do Apoloniusza(wlasciciel),jest mega zadowolony,dal za nia 110 pln.poszukam wobec tego :) chyba ,że ktoś ma i wspomoże!

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 16:45

oczywiście pompa hamulcowa :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez szopen » 30 lip 2016, o 16:54

no to widzisz, jak te zaciski są jeszcze ok a chcesz coś poprawić to stalowy oplot oraz pompa

z kobieta swoja spotkałem dwóch gości z Lubartowa na cx-ach jeden 500 dugi 650,potem dojechal jeszcze jeden kolega z krakowa co oprócz motoru ma jeszcze omege(zz zaglem),w tej


wydaje mi się że spotkałeś dwóch kolegów z żyrardowa - wankstera oraz zbyszka, oraz właśnie Bromba111... użytkownia tego forum... w tamtym roku akurat odbyło się tam w tej przystani w bieszcadach spotkanie CX...

no to wal cb1100 i daj znać..

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 18:14

racja z zyrardowa!
cos mi ten lubartow nie pasował:)
uczestniczyłem w tym spotkaniu!
rowerem merida ale z kuframi(sakwami) :)
mam nawet naklejke!
ten większy kolega wlasnie miał ignitecha i pompe z cb,
za to Zbyszek to był gość! znawca tematu i ogolnie kumaty mechanik!
a do tego z jego cx650 płynala muza...Janis Joplin :)
a na marginesie szukam pompy!
kolega z Krakowa(z okolic),powiedział,że za bardzo się nie zana ,ale lubi jezdzic:) i jeździ!
takiego trafił sprzeta co znac się nie trzeba a jezdzic można:)
widziałem-ładny!

 
Posty: 304
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 17:02
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez bromba111 » 30 lip 2016, o 22:24

A no pamiętam cię. Ten z Krakowa to ja. Ale ty przedstawiasz tego sprzęta co już wtedy miałeś, czy nabyłeś coś nowego?

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 31 lip 2016, o 05:44

to własnie ten sprzet zafundowal mi wycieczke rowerowa w bieszczady,mam go nadal ale juz sprawuje sie dobrze,na zdjeciu nie wyglada najgorzej,ale z bliska juz gorzej do tego dwa wgniecenia na zbiorniku,wiec go odmalowalem w takim samym kolorze ale juz bez naklejek na zbiorniku ...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 20 sie 2016, o 12:11

chwaliłem sie,ze z cylinderkami i gumkami wszystko ok. Niepotrzebnie,bo dzisiaj postanowilem jeszcze raz sprobowac odpowietrzyc(miekka klamka),zastosowałem metode opisana w watku piterrrra przez wlem51,każdy powienien to przeczytac! wszystko szło dobrze wyprostowany zacisk puscił babelki(choc wczesniej juz tylko czysty płyn szedł),drugii to samo....z tym,że z drugiego cos przy pompowaniu pociekło....wiadomo co,jak rozebrałem wiadomo było dlaczego,ta gruba uszczelka w cylinderku była przecieta i kawałek brakowało.....ten kawałek był w cylinderku...pojecia nie mam jak,skad,dlaczego i kiedy dałem dupy(bo samo sie nie popsulo przeciez),niby uwazałem,pilnowałem....no nic 56pln z przesyłka i trzy dni robocze za uszczelke ta w srodku i ta od kurzu. Jesli dojdzie i bedzie ok to jeszcze pol biedy,gorzej jak sie trafi jakis syf. Najgorsze jest to,że na poniedzialek umowiłem sie w powaznym warsztacie(Robson w Słotwinie k/Świdnicy)na synchronizacje gaznikow....mam nadzieje,że bedzie lalo jak z cebra,bo sie z wyżej wymienionym Robsonem umowilem,że jak leje to zmieniamy termin.
Jeszcze jedna rzecz zjeżyła mi wlos na głowie....ja tym motorem pojechałem do łagowa(ok300 km) i z powrotem momentami pedzac 170....tak jakby motor sam w sobie nie był wyzwaniem....:)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez szopen » 20 sie 2016, o 15:13

170 i idzie dalej?

Czym smarowałeś te gumki? jak posmarowałeś smarem innym niż do tłoczków hamulcowych to mogło gumke popalić i pękła...

PS. o namiarze na naklejki tobie mówiłem, wątek marcinaK z warszawy, mam adres do tej firmy napisz na pw.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości