Teraz jest 25 kwi 2024, o 12:15

Cx500 37kw

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 20 sie 2016, o 15:28

170 i idzie dalej,znaczy poszalby bo zapas jest,tylko kilka rzeczy zrobic trzeba,drobnych,ale wolałbym nie myslec przy tej predkosci,że w główce ramy luz,że hamulce słabawe,poza tym licznik nie chodzi tylko obrotomierz odczyt predkosci od kolegi z ktorym jechalem. Linka sie od prdkosciomierza ukreciła,bo jak kolo przednie za ktoryms razem zakładalem to nie dopilnowalem ślimaka i sie mocno przekrecił co wygieło linke a w koncu ukreciło....kipiłem chinska jakas,ale ze trzydziesci kilometrow zrobilem i rozpadło sie w ślimaku ....tzn ten kawalek nacietego walca na koncu linki zgubił jedna strone.....i przestalo dzialac. Kłopot jest z mierzeniem dystansu przebytego i paliwa....co prawda zbiornik jest dosc duzy,bo siedemnascie litrow starcza na 300,a jeszcze troche zostaje,nie mniej nie lubie niewiedziec...:)

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 24 wrz 2016, o 17:47

kupiłem swojego cx-a,wlasciwie korespondecyjnie,kuzyn z Wołowa dał znac ,że jest sprzet taki a taki za 4tysie,obejrzałem co to za cudo na trzech zdjeciach zrobionych telefonem w ciemnym garazu zimą i wysłałem kuzynowi te 4 tysiace,wczesniej poczytałem w necie jaki to niezawodny sprzet i jaki trudny do zajechania....na szczescie nie trafilem na posty szopena,bo jak sobie pomyśle o osiowaniu czegos tam,pompie oleju,wałku rozrzadu,slizgach,gaznikiach,kranikach to w zyciu bym nie kupił...a tak mam motor,ktory poza paroma pierdami działa dobrze i daje mi kupe frajdy,tym ktorym zakup sie nie udał-wspołczuje,tym ktorzy trafili jak ja życze miłego użytkowania:) i tyle! jutro na Dolnym Ślasku ma byc ciepło,się pojezdzie bo zalene cudo pod korek!

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez szopen » 24 wrz 2016, o 21:58

paniec ale ty też nie szukasz, a kto szuka ten znajdzie.... jeździj nie zastanawiaj się, albo sprawdź se ślizgi żeby nie było za późno :>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez szopen » 28 sty 2017, o 19:57

PANIEC prosże o wrzucenie mi tutaj zdjęć żebym mógł uzupełnić twoją galerie, twoje zdjęcia na dany moment nie działają... a bylo pisane.. wrzucać na fotosika.. było było... tylko kto slucha

Poprzednia strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości