Teraz jest 20 kwi 2024, o 17:32

Cx500 37kw

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 08:09

to moje moto,
pierwsze w życiu i w stanie w jakim kupiłem,kufry zdjete ale jest komplet :)

mogłbym pokombinowac ale poprostu zapytam:
jak wstawia sie zdjeca?
:)

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 08:33

Obrazek

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 08:39

no i sie udało wkleic :)
a teraz prosze o pomoc w okresleniu co to za model,w znaczeniu wersja taka czy tak,na rynek taki czy inny,jak kupilem to dostalem do niego troche pokserowanych instrukcji w tym serwisuwke po angielsku,ale one dotycza zawsze kilku modeli a nie konkretnie mojego.Np.jest gaznik od 500,ale jest i od 650,jest układ hamulcowy z jednym zaciskiem,ale jest i z dwoma(jak u mnie)....wiec pytanie konkursowe brzmi:skad sie wział moj motor(w znaczeniu na jaki byl robiony rynek) i jaki to model.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 08:43

a tak wyglada bez ubrania
Obrazek

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 08:46

a do kompletu dorzuce serce od frontu choc to kazdy zna,ale to ostatnie zdjecie jaki mam :)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez szopen » 30 lip 2016, o 10:35

Panie to jest zwykły CX500, na jaki rynek poszedł Twój numer tego nie wiadomo, musiałbyś mieć dekoder Vinów motocykli, o to jest trudno. Rzadko się je spotyka jeszcze z tą owiewką.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 14:13

piszczaly hamulce,znaczy kyorys tloczek nie odbijal jak nalezy i popiskiwalo,no to sobie na sobote wymyslilem ,ze zrobie :)
zeszlo dluzej niz planowalem ale ladnie chodzi wszystko,był problem z odpowietrzeniem ale w koncu sie udalo,
juz wczesniej podejrzewalem,że pompa slabiutka....i chyba mialem racje.
Regenerujecie w znaczeniu komplet naprawczy czy np wymieniacie na jakas inna?
Ci proponujecie?Obrazek

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez salomon » 30 lip 2016, o 14:58

Hej! Daj zdjęcie centralnego kufra. Widać go w tle...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez szopen » 30 lip 2016, o 15:27

tłoczek chyba masz dobry, je się poleruje delikatnie, i gumki się zarzuca nowe jeżeli zachodzi taka potrzeba. W praktyce gumki główne są raczej dobre, tylko te wargi uszczelniające kurzowe potrafią już być popękane. Jeśli wszystko jest ok to jedynie czyścisz i składasz na smar do tłoczków....

Klient na allegro ma tanie zestawy uszczelniające, dokładnie tej firmy:
http://allegro.pl/uszczelniacze-zacisku ... 96751.html

Musisz sobie znaleźć model do swojego zacisku bo na tej aukcji są do euro (wersja dwu tłoczkowa)

Zestawy Tourmaxy są zazwyczaj drogie, , tu masz sporo napisane o modyfikacjach hamulców:

viewtopic.php?f=26&t=24


A co ja proponuje, jeżeli masz do wymiany gumki to na dwa zaciski będzie to koszt ok 100 zł, ja bym już jakoś to poskładał i szukał kompletu na dwa tłoczki, albo sobie usprawnił hamowanie chociaż przez zastosowanie duzej pompki hamulcowej.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500 37kw

Post przez paniec1 » 30 lip 2016, o 15:55

Szopen,zaciski sa ok,gumka w cylinderkach-ok,gumki od kurzu-ok,tloczki i culinderki idealne,poskaladalem pod uszczelke wargowa smar do tego wymyślony,ale o pompe pytam,zregenerowac oryginalna czy szukac czegos innego? wole miesiąc zaczekać na przelew i nie jezdzic(albo tylko wokół komina),niż kupic badziewie które niczego nie poprawi

Następna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości