Teraz jest 28 mar 2024, o 23:20

Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by womer

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:31
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by womer

Post przez womer » 24 lis 2016, o 12:54

Siema, opis po prostu skopiuje z mojego 3miejskiego forum Hondy

witajcie, zakupiłem bazę pod cafe w 2015. Na razie zamieszczam fotkę po zakupie. Planów jest dużo i jest kierunek. Na projekt daję sobie 2 lata ( 2 zimy) ponieważ mam inny motocykl, dużą rodzinę i masę pracy. Kupiłem go by móc skubać w długie zimowe wieczory :) pozdrawiam

a tutaj trochę fotek - od początku do obecnego punktu w czasie


po kupnie
Obrazek

obecny stan
Obrazek

mam nadzieję, że starczy czasu tej zimy by konkretnie się za niego zabrać. Jedyne co mnie naprawdę powstrzymuje to świadomość że pewnie przez rok w takim wypadku na nim nie pojeżdżę a świetnie się sprawdza na letnie niedzielne poranki.

Najgorzej bedzie ogarnac Firestone Deluxe, kierunek jaki obieram to Brat Cafe, calkiem podobny do Jaca CX (zeby nie bylo ustalilem to juz 2.5 roku temu zanim kupielm CX-a, wiec to nie tak ze kopiuje pomysly :))
Ostatnio edytowano 24 lis 2016, o 15:55 przez womer, łącznie edytowano 2 razy
Czasami w pięć minut jazdy motocyklem przeżyjesz więcej niż inni przez całe swoje życie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez szopen » 24 lis 2016, o 13:05

aa to przy kupnie już było coś widzę modyfikowane, na poprzednim forum wyglądał jak oryginał..

Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:31
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez womer » 24 lis 2016, o 13:16

1 fota jest zaraz po kupnie, mial jedynie kiere podwyzszona-przerobiona przez niemca, reszta chyba ori. ja zmodyfikowalem na razie delikatnie. Mam nadzieje ze tej zimy bede miec wiecej czasu i moto rozbiore na czesci pierwsze.
Czasami w pięć minut jazdy motocyklem przeżyjesz więcej niż inni przez całe swoje życie

Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:31
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez womer » 24 lis 2016, o 13:18

to jest moj ideal i kierunek. Widze ze w podobnym stylu Jaca CX z tego forum zbudowal motka.

Obrazek
Ostatnio edytowano 24 lis 2016, o 15:58 przez womer, łącznie edytowano 1 raz
Czasami w pięć minut jazdy motocyklem przeżyjesz więcej niż inni przez całe swoje życie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez szopen » 24 lis 2016, o 13:39

Na tamtym forum zdjęcie było mniejsze, wydawało mi się że kaleczysz oryginał.. a tak to tnij i dobrej zabawy życzę. Służę pomocą, gdybyś potrzebował uszczelek do silnika to oferuje rodzimej forumowej produkcji, jak coś znajdziesz problematycznego to pisz... chłopaki później przyjdą to Ciebie też do pisania bardziej zachęcą <okok>

Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:31
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez womer » 24 lis 2016, o 14:12

dzieki za dobre slowa! z ciecia czeka mnie jedynie skrocenie tylu jak wielu tu robi i tyle :)
Czasami w pięć minut jazdy motocyklem przeżyjesz więcej niż inni przez całe swoje życie

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez mlodypisar » 24 lis 2016, o 15:16

Jak to pięknie brzmi obetne troche z tyły i tyle... Pózniej w trakcie wyjdzie ze trzeba jeszcze a i jeszcze tamto, to nie kończąca się historia. Kiedyś ktoś mi tak powiedział to się śmiałem teraz już wiem ze miał racje <lol> <rotfl>
Ale polubiłem to i daje mi to duzo radości a czasem duzo nerwów... Z chęcią zobaczę prace końcowe no i trzymam kciuki za uzyskanie tego co sobie założyłeś.

Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez jaca cx » 25 lis 2016, o 08:33

Słuszny kierunek kolega obrał <haha> WRENCHMONKEES pięknie przerobili tego CX-a jak coś to służę pomocą choć czasu teraz mało...
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:31
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez womer » 9 mar 2017, o 12:19

w temacie nic nowego w zasadzie. Doszły clip-ony, w drodze światło tylne z kierunkami. Największy problem mam aktualnie z siedzeniem tak jak na przykładzie u góry. Wymierzyłem, że długość powinna być około 45cm i ciężko z tym na rynku. Wygląda na to, że będę musiał samemu rzeźbić a chciałem tego tematu uniknąć :/
Czasami w pięć minut jazdy motocyklem przeżyjesz więcej niż inni przez całe swoje życie

Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 12:31
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 PC01 z 1980r - Project "Brownie's Cafe" by w

Post przez womer » 23 lut 2018, o 14:10

Witajcie, jeśli ktoś tu pisał a ja nie odpisałem to z góry przepraszam, miałem problemy z otrzymywaniem powiadomień na maila, tym razem postaram się tego bardziej pilnować. Na forum zaglądam rzadko gdyż życie leci, plany na CX-a fajne w mojej opinii ale czasu nie ma. Zeszły sezon spędzony na sporcie (wyprawy, torowanie) i pitbike'u. Na sam koniec (01.10) wypadek na torze i leczenie do teraz obojczyka. Ostatnio z ręką lepiej więc powiedziałem sobie "dość, tnę bo nigdy nie będę miał serca go rozebrać", w końcu jazda na nim to prawdziwa przyjemność i ciężko było mi się z nim rozstać. Motocykl jest świetny do emeryckiej jazdy ale potrafi jechać też bardzo sportowo, co stwierdził mój sąsiad goniąc mnie Bladym 954 po zakrętach, twierdzi że wyprzedzać nie miał ochoty. Schodząc niżej i niżej w końcu się opamiętałem, gdyż raz puściły obie opony i Bogu dziękuję, że maszyny nie położyłem :) Stało się : rozebrałem i pociąłem (hejty czas start :)). Teraz długa droga do efektu. Musze przygotować go pod nowe rzeczy jak budzik, lampy itd. Zrobić wszystkie mocowania, zregenerować mocowanie głowicy od strony chłodnicy. Uzbroić a następnie rozebrać doszczętnie i zacząć malować. Mam nadzieję skończyć go w tym roku ale życie i wyjazdy na kontrakty to zweryfikuje. Gorąco pozdrawiam wszystkich userów tego forum.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czasami w pięć minut jazdy motocyklem przeżyjesz więcej niż inni przez całe swoje życie

Następna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 2 gości