Teraz jest 30 kwi 2024, o 20:22

Cx500c 83r

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez szopen » 26 lut 2017, o 13:34

Z mojej wiedzy wiem że są miękkie, bo kiedyś zadawałem pytanie na forum usa zaraz po tym jak przyszły mi moje, czy manualne też są takie miękkie, powiedzieli że tak bo to guma grafitowa - co bądź. Dlatego jest podejrzenie że część ślizgowa jest wykonana z tego samego miękkiego materiału, a jeśli tak jest to trzeba uważać, sprawdzisz śrubokrętem przez kapsel, jak będziesz w stanie w ściankę ślizgu się wbić tzn że raczej silnik w dół i kupno oryginalnych.

 
Posty: 2384
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez jerry » 26 lut 2017, o 13:37

A woreczki były Hoohda czy jakoś tak?

Tu są te o dyskusyjnej jakości

http://www.ebay.de/itm/Honda-CX-GL-500- ... SwT6pVlPp4

Można zabaczyć wykonanie ucha...

Do napinacza manualnego luzik:

http://www.ebay.de/itm/Honda-CX-500-STE ... Sw3v5YpERx

Można poprzebierać

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez szopen » 26 lut 2017, o 13:39

Ani jeden nie czyta, ani drugi nie czyta... przecież pokazał fotkę z DAVID SILVER SPEARS, czyli takie same podróby jak każde inne:

viewtopic.php?f=9&t=320&start=20#p7226

W zapytaniu na forum USA czy ślizgi z david spears są miękkawe uzyskałem odpowiedź TAK - więc istnieje duże prawdopodobieństwo że to jest wszystko to samo.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez lolekcx500 » 26 lut 2017, o 15:49

Czyli jakie i gdzie następnym razem kupić najlepiej ślizgi?

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez Piterrrrr » 26 lut 2017, o 16:07

W tym problem, że chyba nie można ich kupić. A Japonia? Orientowaliście się czy w Japonii maja na sprzedaż?

Na tym ślizgu podejrzewam, że przejechałem koło 3 tys w zeszłym sezonie, więc się okaże.

Ty Lolek masz manualny naciąg, więc masz większe szanse dostania oryginała.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez szopen » 26 lut 2017, o 17:29

Dalej Lolek nie czytasz co się do Ciebie pisze... Silnik i tak złożony to co się będziesz martwił, zrób przebieg, skontrolujesz i będziesz wtedy główkował, chyba że już chcesz mieć zapas to kup sobie z ebay oryginały bo się zdarzają tak jak Ci pokazał jerry.

Piterrrrr napisał(a):A Japonia? Orientowaliście się czy w Japonii maja na sprzedaż?


Jaką to robi różnice? Czy kiedykolwiek udało Ci się kupić coś w Japonii czego nie można było zdobyć w EU?? Czy jeżeli w EU nie ma nowych CXów w salonach Hondy to jest jakieś prawdopodobieństwo że będą one w Japonii? ;-]

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez lolekcx500 » 26 lut 2017, o 19:49

szopen napisał(a):Dalej Lolek nie czytasz co się do Ciebie pisze... Silnik i tak złożony to co się będziesz martwił, zrób przebieg, skontrolujesz i będziesz wtedy główkował, chyba że już chcesz mieć zapas to kup sobie z ebay oryginały bo się zdarzają tak jak Ci pokazał jerry.

Piterrrrr napisał(a):A Japonia? Orientowaliście się czy w Japonii maja na sprzedaż?


Jaką to robi różnice? Czy kiedykolwiek udało Ci się kupić coś w Japonii czego nie można było zdobyć w EU?? Czy jeżeli w EU nie ma nowych CXów w salonach Hondy to jest duże prawdopodobieństwo że będą one w Japonii? ;-]

Masz rację Szopen co się za w czasu będę martwił jak coś się będzie działo wtedy będę główkował a jak narazie to zbliża się sezon i trzeba wypróbować cx-a.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez lolekcx500 » 26 lut 2017, o 19:54

Mam pytanie co do świec, mam założyć zwykłe ngk czy irydowe, kolega namawia mnie na irydowe? Gdyż będziemy regulować synchronizować gaźniki.Obrazek
Ostatnio edytowano 26 lut 2017, o 20:27 przez lolekcx500, łącznie edytowano 1 raz

 
Posty: 2384
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez jerry » 26 lut 2017, o 20:10

Ja się wożę na NGK. Był czas że miewałem problemy z odpaleniem, ale pewnie irydowe nie wiele by pomogły w sytuacji gdy są wodą zalane <rotfl>

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Cx500c 83r

Post przez lolekcx500 » 26 lut 2017, o 20:29

jerry napisał(a):Ja się wożę na NGK. Był czas że miewałem problemy z odpaleniem, ale pewnie irydowe nie wiele by pomogły w sytuacji gdy są wodą zalane <rotfl>

Zalane wodą co masz dokładnie na myśli? A jakie problemy z odpalaniem miałeś?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości