Teraz jest 3 maja 2024, o 01:10

Honda CX 650 c

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Honda CX 650 c

Post przez salvador » 13 gru 2015, o 15:22

Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 650 c

Post przez szopen » 13 gru 2015, o 15:37

Poprawiłem Twoje fotki, motocykl niczego sobie, zresztą ori Custom 650, pozazdrościć maszyny. Wracając do Twojego zakupu LS savage, warto byłoby gdyby sprzedawca pozwolił ci zajrzeć pod czapkę głowicy. Wiedz, że w tych motocyklach zatarcie wałka nastąpi wcześniej czy później, nie ważne na jakim oleju jeździsz - taka konstrukcja. Kupuj tylko takiego który ma dobre dźwigienki oraz wałek rozrządu, no i jeśli chcesz go użytkować to od razu poluj na dobre zapasowe dźwigienki, bo oryginał to koszt ok 1400, często też potrafi zatrzeć głowicę. Generalnie jak coś się dzieje z wałkiem trzeba od razu reagować, szukać pompa itp, i te silniki mają taką nikczemną "rurkę smarującą", i często jest tak że wycina ją łańcuch rozrządu, musisz od razu na tą rurkę zwrócić uwagę.

Miałem styczność z Suzuki DR, osobiście posiadałem Biga i sprzedałem go już z regenerowanymi częściami, kolega z tego co wiem zaraz po zakupie zmienił sobie te regenerowane rzeczy na dobre używki, ale bynajmniej Świątka, który regeneruje w większości przypadków wałki do tych motocykli nie mogę polecić.

A CXa nie warto sprzedawać....

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 650 c

Post przez salvador » 14 gru 2015, o 21:24

Wiesz oglądałem kilka savage i naprawdę niekiedy na ogłoszeniu wszystko ładnie pięknie, zdjęcie silnika wszystko cacy.
Podjechałem do jednego widzę resztki sylikonu cos było grzebane.
Jeden stukał i miał taki metalowy dźwięk jak byś łyczkom trzaskał po głowicy.

Wiadomo aj zabrałem mechanika od motocykli ze sobą, wiesz jak go sprawdziłem dziekuje nie jestem zainteresowany.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 650 c

Post przez szopen » 14 gru 2015, o 21:37

odpuść temat, lepiej wrzucić kasę w CX...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 650 c

Post przez salvador » 19 gru 2015, o 02:04

Teraz jak mam CX to nie rozgladam sie za niczym innym chyba że jakaś WSK,SHL,WFM do remontu to tak


Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości