Teraz jest 29 mar 2024, o 00:42

Honda Gl500 Interstate Silverwing

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 31 sie 2017, o 09:22

szuka cxa a na forum nie zajrzał??? dziwne te ludzie... trzeba zamykać burdel..... czyli co.. jak odmuskam EURO to sprzedamy brodaczowi za kase jeszcze???

Ciekawe za ile chciał to kupić, bo w haczowie stoi 650 tka dość ładna ale nia ma kufrów.... tylko te odmuskanie tyle kosztuje, że ja nie wiem czy by mu kasy starczyło a on przegląda ogłoszenia za 6 i myśli że kupi nową jak w salonie... a może nie myśli, może niezobowiązująco przyjechał..

PS. ta srebrna łądna na olx cena teraz 6000 - ładny motor...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 31 sie 2017, o 10:21

szopen napisał(a):szuka cxa a na forum nie zajrzał??? dziwne te ludzie... trzeba zamykać burdel..... czyli co.. jak odmuskam EURO to sprzedamy brodaczowi za kase jeszcze???

Ciekawe za ile chciał to kupić, bo w haczowie stoi 650 tka dość ładna ale nia ma kufrów.... tylko te odmuskanie tyle kosztuje, że ja nie wiem czy by mu kasy starczyło a on przegląda ogłoszenia za 6 i myśli że kupi nową jak w salonie... a może nie myśli, może niezobowiązująco przyjechał..

PS. ta srebrna łądna na olx cena teraz 6000 - ładny motor...


Ale nie Interstate

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 31 sie 2017, o 10:23

Ale ja wolę naked hehe

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 31 sie 2017, o 10:25

A ja nadal zabudowane hehe

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 31 sie 2017, o 10:26

No to nie mów o dl

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 31 sie 2017, o 10:31

ma owiewkę i to mi wystarczy

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 31 sie 2017, o 12:35

nie ma co tu gadać że muszą być zabudowane bo DL nie jest, owiewki ma tyle ile tej szyby w srebrnym glu - wychodzi na to samo, dla mnie to jest duży plus że moto nie jest zabudowane bo w upale przynajmniej jest przewiew, ale ja jeżdże jak jest ciepło niektórzy sobie cenią jak mają osłonę bo może jeżdżą cały rok do pracy czy coś nie wiem.... to nie jest ważne. Ważne jest, że w życiu jedno się kończy drugie się zaczyna i tak musi być i nie schodzić z tej drogi... a koń jaki jest każdy widzi.... także ja życzę powodzenia w wymianie motocykla na wymarzony..

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 8 gru 2017, o 21:17

No dobra, wracam do życia.
Jak widzicie ogłoszenie wisi, ale pewnie go nie sprzedał. Bo po co. Upolowałem dodatkowe zegary (amperomierz i zegarek z obudowa, mocowaniem i częścią instalacji do podłączenia) od GL 1100. Pozostało tylko doprowadzić zasilanie i powinno być git.
Dzisiaj natknąłem się na ogłoszenie, na którym ktoś sprzedaje kompresory z panelem sterowania od GL1100. Pytanie: nada się to, czy odpuścić temat? Nawet jakby się nadało, to gdzie to cale dziadostwo upakować? Jak skutecznie podłączyć? I po jaką cholerę to robić, skoro tak rzadko się z tego korzysta?
Na marginesie. Glut pali, jeździ, zimuje. Zalany wachą pod korek, czeka na ciepło wiosennego słońca.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 8 gru 2017, o 21:23

wagę dokładać??

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 8 gru 2017, o 22:24

Nie zapominaj, że planuje jeździć z ekspresem do kawy.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości