Teraz jest 30 kwi 2024, o 10:52

Honda Gl500 Interstate Silverwing

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 25 maja 2017, o 12:46

dobra załatwisz mi to na znaka.... to samo co tobie... przyjdzie pora przyjdzie czas.... muszę Macieja motocykl usunąć z garażu wtedy będę już ogarniał wszystko dla wszystkich bo troche tego mam, jeszcze żeby człowiek do pracy nie chodził...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 25 maja 2017, o 12:49

szopen napisał(a):dobra załatwisz mi to na znaka.... to samo co tobie... przyjdzie pora przyjdzie czas.... muszę Macieja motocykl usunąć z garażu wtedy będę już ogarniał wszystko dla wszystkich bo troche tego mam, jeszcze żeby człowiek do pracy nie chodził...

Dzwonię i zamawiam:
TOURMAX CAB-H2 2 szt.
TOURMAX ACV-101 2 szt.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 25 maja 2017, o 12:50

hehe SPOKOJNIE... przyjdzie pora przyujdzie czas....... daj ze 2 tygodnie na wstrzymanie :) może akurat coś jeszcze będzie potrzeba... wyluzuj...

a mam do ciebie pytanie, czy wszystko było w porządku ze ssaniem? działało dobrze? obroty szły do góry?

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 25 maja 2017, o 13:09

szopen napisał(a):hehe SPOKOJNIE... przyjdzie pora przyujdzie czas....... daj ze 2 tygodnie na wstrzymanie :) może akurat coś jeszcze będzie potrzeba... wyluzuj...

a mam do ciebie pytanie, czy wszystko było w porządku ze ssaniem? działało dobrze? obroty szły do góry?

Zadzwoniłem i zapytałem. Może je mieć na początku następnego tygodnia.
Przesyłka:
za pobraniem - 16,- ;
płatność na konto i wysyłka 13,-

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 25 maja 2017, o 13:17

dobra na razie odpuść... mówiłem na znaka..

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 25 maja 2017, o 13:19

szopen napisał(a):dobra na razie odpuść... mówiłem na znaka..

OK <rotfl>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 31 maja 2017, o 12:59

Robie ten zagrzybiały gaźnik.... nie obyło się bez muchomorów... ktoś zamienił kolejność dysz, 78 wrzucił tam gdzie 112....
Obrazek

Kolejna sprawa, grzyb wrzucił podkładkę gumową na pompkę przyspieszenia, być może przez tą podkładkę pompce było ciężej pchać paliwo, normalnie wydostaje się przez te otwory tam gdzie ten mosiężny kołek siedzi:
Obrazek

ale widząc to, i tak myślę, skręca się gaźnik.. może zapchać te otwory....
Obrazek

później patrze że w oryginalnym zestawie membrany jest tam oring:
Obrazek

(akurat tej harmonijki już brakuje bo się rozpadła)

Poszedłem więc do sklepu i znalazłem oring 5x1.6, lepszego nie mieli.. przydałby się zapewne taki 5x1.3, ale będzie ok... wszedł w gniazdo no i widać że i przepływ jakiś tam będzie:
Obrazek

Kolejna sprawa to toczenie podkładek pod oringi śrubek mieszanki - ktoś je wywalił:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ramiona i łączniki gaźnika wyszkiełkowałem, a dekielki troche wypolerowałem bo były brzydkie. Skręcony jest też nowymi śrubami bo stare raz że skorodowane, a niektóre po prostu rozpizgane miały krzyżaki już.... nie było co zakładać.......

No i gaźnik jest złożony:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zabawy było od godziny 9tej do teraz praktycznie, co najgorsze widzę że chyba ktoś gmerał w pompce przyspieszenia, nie jest tak jak w instrukcji przykazali i nie wiem.... albo zostawić albo nie wiem, zrobić tak jak podane w instrukcji ale znowu dojdzie robota bo gaźnik trzeba będzie rozdzielić... <uoee>


No do naprawy pozostał krócieć....

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 31 maja 2017, o 13:08

Wygląda rewelacyjnie, jak na to co dostałeś <radocha>
Co do tego co zastałeś, to zastanawiam się jak to mogło działać? Jak widać mogło.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez szopen » 1 cze 2017, o 21:03

twój gaźnik zrobiłem jak w instrukcji, dzisiaj patrzyłem na swój i też mam z pompką i nie wiem czy od fabryki był zaczepiany ale jeszcze inaczej podgięty na cięgnach... czyżby fabryka tego nie regulowała? nie wiem

sprawdziłem twój gaźnik, psika paliwem z dyszek, jest szczelny...... a u mnie to ja mam takie odczucie że z niskich obrotów jakby właśnie za dużo dostawał przez te pompki.... kiedy masz zamiar założyć gaźnik i synchronizować?

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda Gl500 Interstate Silverwing

Post przez eccehomo » 1 cze 2017, o 21:21

Pewnie w następnym tygodniu, ale to w dużej mierze zależy od Lawendera <lol>

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości