Teraz jest 25 kwi 2024, o 16:06

CX 500 zielony

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez Lawender cx 650 € » 10 gru 2018, o 15:36

Paweł, uspokojmy się. Przekomarzam się. Przecież wiadomix że zajrzę w każdą dziurę jak zdejmę silnik. Nie zależy mi na zajechaniu silnika w jeden sezon więc wolę go zdejmować nawet 10 razy w zimę w przypadku wątpliwości co do spasowania bądź ułożenia jednego kabelka w korpusie. Niestety robię wszystko zrywami bo mam taką pracę jaką mam. Właśnie wyjebalo mi przepuklinę i się trochę sprawy skomplikowały. Nie bierz wszystkiego do siebie i tak na serio. Ludzie mają różne poczucie humoru i odmienne temperamenty przecież. Ja jestem Jokerem ale staram się nie krzywdzić ludzi ani się nie wyśmiewać czy drwić.
Mamy wspólną pasję ale jesteśmy odmienni. Lubię Cię Paweł i szanuję. Życzę Ci miłego dnia i spokoju ducha.

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez Lawender cx 650 € » 10 gru 2018, o 15:37

A Twoje uszczelki są zajebiste, o tak.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez szopen » 10 gru 2018, o 18:31

Zdrowiej najszybciej jak sie da

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez jerry » 10 gru 2018, o 19:49

To pewnie od dzwigania silnika ...
Nie ma lekko.
Jak przedwczoraj przenosiłem silnik od poloneza to na szczęście napatoczył sie niedoszły(?) zięć. Sam bym chyba sie jakiegoś urazu nabawił a nie orzeniósł...

 
Posty: 127
Dołączył(a): 6 gru 2015, o 21:23
Lokalizacja: LCH
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez terenowiecc » 10 gru 2018, o 22:03

Lawender cx 650 € napisał(a):Paweł, uspokojmy się. Przekomarzam się. Przecież wiadomix że zajrzę w każdą dziurę jak zdejmę silnik. Nie zależy mi na zajechaniu silnika w jeden sezon więc wolę go zdejmować nawet 10 razy w zimę w przypadku wątpliwości co do spasowania bądź ułożenia jednego kabelka w korpusie. Niestety robię wszystko zrywami bo mam taką pracę jaką mam. Właśnie wyjebalo mi przepuklinę i się trochę sprawy skomplikowały. Nie bierz wszystkiego do siebie i tak na serio. Ludzie mają różne poczucie humoru i odmienne temperamenty przecież. Ja jestem Jokerem ale staram się nie krzywdzić ludzi ani się nie wyśmiewać czy drwić.
Mamy wspólną pasję ale jesteśmy odmienni. Lubię Cię Paweł i szanuję. Życzę Ci miłego dnia i spokoju ducha.


O to, to <spoko> Nie ma sensu "drzeć kotów" ;)
Szybkiego powrotu do zdrowia!

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez Lawender cx 650 € » 11 gru 2018, o 01:47

Dzięki chłopaki. Kurde, nawet się człowiek nie obejrzał a tu 46L i zaczęły się pojawiać problemy ze zdrowiem. Nie powiem żebym się oszczędzał w młodości. No silnik przecież z 80 kg waży a ja go na klatkę wziąłem parę już razy w obu maszynach. Będę żył. Pozakladalem wszystkie Moto pasy nerkowe i żółwie ze ściągaczami i łażę. Środa do szpitala i będę się upierał na rzeźnię od razu. Nie mam czasu na chorowanie, kurde.

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez Henryk Kwinto » 11 gru 2018, o 19:05

No niestety, coś widać choróbska łapią tych po 46'. Ja mam na sierpień przyszłego roku termin operacji - kręgosłup L5-S1 - dyskopatia 6mm ucisk na korzeń nerwu i rwa kulszowa. Tak więc sezon tylko do sierpnia, chyba że będzie gwałtowne pogoerszenie to na cito.

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez jerry » 11 gru 2018, o 20:33

Pany nie stresujcie bo do 46 mi 2 miesiące zostały ...
Ostatnio mnie rypło w czerwcu jak wywaliłem CX-a z pełnym bakiem w lesie ..... Chwile się poszarpałem potem na szczęście turysta szedł... ale był wstyd ...
A potem 5 dni na L4 byłem ale o dziwo za tydzień przeszło za 2 czy 3 do Rumunii pojechałem :D

Ale jak raz prawie bak przenosiłem to 2 miesiące się kurowałem ....

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez dziadek zbyszek » 11 gru 2018, o 21:42

jerry napisał(a):Pany nie stresujcie bo do 46 mi 2 miesiące zostały ...

Pany nie stresujcie :) 65 minęło :>
Lekko nie jest i nie będzie <bezradny>

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 zielony

Post przez eneloop98 » 11 gru 2018, o 21:45

Ja mam 20 i juz tam jakies schorzenia Scheuermanna i tam bóle. Ale ćwiczę na uczelni na siłowni ( fakt że raz w tygodniu) troche spaceruję i nie odczuwam jakoś ostatnio bólu w tym odcinku piersiowym... A że garbaty to garbaty... Po wujku..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości