Teraz jest 28 mar 2024, o 16:30

CX 500 "77 Brayan'a

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez szopen » 19 maja 2018, o 09:30

Na wiatrak chcesz wydać 400 zł jak można zrobić yamahowski i zamknąć się w kosztach w 100 zł??? chyba cię z lekka ponosi....

H-box jak najbardziej dostępny = David Silver Parts, ponoć nawet gdzieś niedawno anglicy zrobili tam gównoburze bo kupowali i zaraz się rozpadały więc david parts zrobił zgłoszenie i ponoć te puszki mają dobre, poprawione, a wszystkie inne wycofali... kosztuje w okolicach 100EU ta puszka...

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez brayan » 19 maja 2018, o 11:04

szopen napisał(a):Na wiatrak chcesz wydać 400 zł jak można zrobić yamahowski i zamknąć się w kosztach w 100 zł??? chyba cię z lekka ponosi....

Poniosło mnie jak ją kupiłem... teraz to już musztarda....nie będę ciął wałka tylko dlatego że popękał wentyl. Następny pochodzi wystarczająco długo.
szopen napisał(a):H-box jak najbardziej dostępny = David Silver Parts, ponoć nawet gdzieś niedawno anglicy zrobili tam gównoburze bo kupowali i zaraz się rozpadały więc david parts zrobił zgłoszenie i ponoć te puszki mają dobre, poprawione, a wszystkie inne wycofali... kosztuje w okolicach 100EU ta puszka...

No tak ... podobną cenę widziałem.

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez jerry » 19 maja 2018, o 11:15

w tej chwili na szybkiego widze 2 hboxy na allegro

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez brayan » 19 maja 2018, o 11:33

Znalazłem tylko 1 szt pasująca do mojego
http://allegro.pl/cx500-kolanka-wydech- ... 32586.html
Stan raczej kiepski, połamane wejścia ...dodatkowo sprzedający chyba nie chce sprzedać samego H-boxa, zresztą w ogóle kontakt ciężki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez szopen » 19 maja 2018, o 11:36

Tak to bywa ze sprzedawcami.... tak to bywa z dostępnością do CXa....

viewtopic.php?f=18&t=604

brayan napisał(a):nie będę ciął wałka tylko dlatego że popękał wentyl.


no to kupujesz dwa sunony 12v wysoko przepływowe, robią hałas ale umieszczasz je obok wyjścia wałka i nic nie tniesz, sztuka kosztuje coś nie wiem 35 zł? jedynie troszke dłużej zeszłoby na zrobieniu ramki jakiejś...

400 zł w wentylator jak za tyle można mieć nowe osiowania albo tą nieszczęsną puche? Zrozumiałbym gdyby to był jakiś leszcz z brodą jeżdżący z jajkami w kasku na święcenie co uważa że oryginalne jest lepsze bo to honda, że olej trzeba zmieniać na motocyklowy i że tiger to jest motocykl off, zrozumiałbym nawet te 400 zł wydać w puche.... ale tak to po prostu brak słów.... czasami mam odczucie ze to co pisze się na forum jest zupełnie zbędne... <brawo> <brawo> <brawo>

tak tak ja zawsze mam racje... od dawna... szczerze mam to gdzieś..

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez brayan » 19 maja 2018, o 12:34

Paweł szanuję twoje zdanie i za stary już jestem żeby się spierać tak jak za dawnych lat :D .... ale i tak kupię ten wentyl...no chyba że mi żona zabierze kartę ;).

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez szopen » 19 maja 2018, o 12:42

Jak ci sie nie chce po prostu robic ramke na wentyl to mozesz ja wyslac to ci zrobię.. Ale potrzebuje tez chlodbicy

brayan napisał(a):Paweł szanuję twoje zdanie


Taa szanujesz.... wydałeś praktycznie połowę ignitecha na coś, co można obejść w prosty skuteczny sposób i nie wozić ze sobą bezustannie kręcącego się wiatraka bo po co? <tak> <tak>

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez brayan » 20 maja 2018, o 14:22

szopen napisał(a):Jak ci sie nie chce po prostu robic ramke na wentyl to mozesz ja wyslac to ci zrobię.. Ale potrzebuje tez chlodbicy

brayan napisał(a):Paweł szanuję twoje zdanie


Taa szanujesz.... wydałeś praktycznie połowę ignitecha na coś, co można obejść w prosty skuteczny sposób i nie wozić ze sobą bezustannie kręcącego się wiatraka bo po co? <tak> <tak>


Z prostej przyczyny, że jak nim wyjadę za 20 lat to nikt nie powie że ktoś druciarstwa najebał. Dziś to się wydaje rozsądnym rozwiązaniem ale za 20 lat nikt tym nie będzie chciał jeździć a raczej posiadać i będzie wtedy robić różnice jak to odbiega od oryginału. Mamy już w rodzinie mopeda z 64 roku i nic nie byłby wart gdyby ktoś w nim uskuteczniał takie przeróbki.

Przy okazji pranie zrobione
Obrazek
Obrazek

Nie chce malować silnika....co zrobić żeby to trochę lepiej wizualnie wyglądało ? Wełna stalowa i wio ??

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez szopen » 20 maja 2018, o 14:42

Brayan ale co z malunkami. Przecież to tez drut bo takich nie bylo... jak oryginal to oryginał ale czy malowac czy odmalowac na oryginał. Jak zero druciarstwa to zero kupić bak i inne ori. Silnik mik ori byl w proszku..

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 "77 Brayan'a

Post przez brayan » 20 maja 2018, o 14:56

No pewnie że lepiej jak lakiery byłyby oryginał. Tylko to trochę kiepskie porównanie.
Ja nie chce malować motocykla w kwiatki tylko spróbować odtworzyć malowanie oryginalne. W tej chwili mam pomalowane w coś co miało nawiązywać do wersji C ...więc :/
Zdjecia pozostawię bez komentarza no bo co ... ja mam napisać ? Szopen napisze: "a nie mówiłem" ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości