Teraz jest 29 mar 2024, o 01:31

Honda CX 500 CUSTOM 1983 a'la cafe

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX 500 CUSTOM 1983 a'la cafe

Post przez szopen » 25 lis 2018, o 10:04

Ciichyy napisał(a):Posprawdzał, posłuchał i ogólnie stwierdził, że wszystko gra i nie ma co grzebać.


Panie mowie ci zobacz sobie rozrząd jesli nie robiłeś i osiowania.... czy ten mechanik chociaz ci na lusterko zobaczyl stan fasolki napinacza??

Ciichyy napisał(a):1. czy ktoś mógłby wyjaśnić mi kwestię zatkanej gumowym korkiem jednej z 3 dysz?


których??? gdzie ten gumowy korek?

Ciichyy napisał(a):Wiem, że potrzebne jeszcze synchro i zrobie to w najbliższym czasie, ale nieciekawi mnie jedna rzecz, a dokładnie - kopci siwo szczególnie z lewego wydechu . Co by poszło nie tak? Wcześniej nie było takiego problemu. A problem był wcześniej taki, że powyżej 6,5 tys obrotów go dusiło i palił dość dużo.


skąd wiesz ze z lewwego?? masz jeszcze ten kolektor oryinalny? on puszcza lewy w prawy i na odwrot i jeszcze miesza..... jak kopci to składy raczej... a bez synchronizacji to nie ma o czym w ogole gadac....

Ciichyy napisał(a):3. nawiązując do wcześniejszego pytania - normalne jest, że puszka filtra powietrza w środku jest zarzygana? Jest tam podłączona odma, ale czy aż tak by nią wywalało.


eee mój to praktycznie nic nie sapie, inne co widziałem też, więc albo wyczyść i obserwuj albo masz przedmuch duzy - pierścienie?

szopen napisał(a):4. Co do odmy.. wymieniłem oring "odma-karter", zamówiłem specjalnie na wymiar i cholera ciągle się tamtędy poci.


bo to nie poci się oring z pod odmy tylko ze śruby regulacji rozrządu ci tam cieknie... silnik jest do rozebrania jesli chcesz ten oring wymienić


ps. na pierwszej stronie twojego tematu juz nie dzialaja zdjecia, wrzuc je do galerii zeby mogl je podkleic...

Poprzednia strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości