Teraz jest 29 mar 2024, o 00:53

CX 500 80r. remont

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 29 lis 2019, o 15:23

a i kwasiu rżnie swojego to pewnie też ma graty... kafe racerowcy się przydają jak widać :d

Avatar użytkownika
 
Posty: 124
Dołączył(a): 5 sie 2019, o 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez junioross » 29 lis 2019, o 18:31

Współczuję...
Na szczęście uszkodzenia nie wyglądają na bardzo rozległe.
Niedługo będę miał na sprzedaż prawie wszystko czego Ci potrzeba do naprawy (oprócz lampy bo ją sobie zostawiam)

Tak czy inaczej... najważniejsze, że Tobie nic poważnego się nie stało.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 29 lis 2019, o 18:32

junioross napisał(a):Tak czy inaczej... najważniejsze, że Tobie nic poważnego się nie stało.


eeee no może wypadek wpłynie na niego korzystnie, wraz z nadchodzącymi świętami jest szansa że przemówi ludzkim głosem, dla mnie i tak za późno :d

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Pteranodon » 30 lis 2019, o 00:03

Ty szopen chyba dawno jaj nie obiłeś, ale Tobie to już nie grozi, bo narzędzie nie używane jaki sęs ochraniać.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 30 lis 2019, o 00:10

nie martw się, ja jaj na darmo nie tłukę jadąc w jakimś celu czy bez, a tobie po raz drugi może się nie udać także uważaj bo może i buty twarde, ale jaja mogą okazać się mietkie...

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 sport "expedition"

Post przez Pteranodon » 23 gru 2021, o 19:36

Widzisz, te remonty trochę przerastają szczególnie jak masz już trochę wyeksploatowany egzemplaż. Z drugiej strony jak tu kupić motocykl z fajną historią, który wszędzie był a nic nie ma przejechane. Spotkałem się już z mnóstwem hejtu na temat tych modeli od wielu użytkowników którzy najczęściej obwiniają za usterki tylko konstruktorów a nie brak swojej ambicji czy kiepskie zapoznanie się ze słowem eksploatacja.

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 sport "expedition"

Post przez Pteranodon » 27 gru 2021, o 20:32

Jest was dwóch i macie pewnie serwisówkę to forum już prawie nie potrzebne. Chłodnica bez korka to tak jakbyś miał koło z oponą i dętką ale bez wentyla, niby jest, niby się toczy ale czegoś tu brakuje.

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 sport "expedition"

Post przez Pteranodon » 28 gru 2021, o 21:45

Ja nie mam takiej potrzeby, wiem tylko, że dziecko 16-ście lat może sobie kupić nowego harleja i nawet się nim przejechać po podwórku. Hondę 40-stoletnią może tylko mieć bo już samo jej nie wyremontuje zgodnie ze sztuką. Chłopaki tutaj przy minus 6-ściu stopniach zabrali się za remont, pomagaj im lepiej huhać żeby było cieplej w garażu bo śrubki to na razie jakoś idą <okok>
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 sport "expedition"

Post przez Pteranodon » 29 gru 2021, o 21:28

Szopem jak chcesz się przejechać sokołem 1000 to Ci załatwię ale nie psuje chłopakowi tematu, 6-ścio szczękowe wrzeciono- beznadziejniej ambitnego projektu nie widziałem, to tak jakbym dołożył do motocykla kółka boczne jak w dziecięcym rowerku. Sory kolego ale, nie ma dla mnie żadnego dystansu do siebie ten admin, wrzuć trochę na luz, może jakieś jaja a nie Ty w internecie nibykotów szukasz Szopen i nie wiem co chcesz udowodnić.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 30 gru 2021, o 08:56

posprzątałem temat kolegi M16 bo za duży tam się zrobił bałagan, ale twojego myślicielstwa nie odważyłbym się skasować, więc znalazłem dla cytatów odpowiednie miejsce. Gdzie indziej też znajdą się cytaty o ambicjach i innych wjazdach, to jeśli się jeszcze natknę to będę je przenosił tutaj - do prawowitego właściciela tychże, niezależnie czy są one sarkazmem czy tylko żartem bo trudno wyczuć.

Wydaje mi się, że powinieneś być zadowolony, że cała ta spuścizna twórcza porozrzucana po całym forum znajdzie się w jednym miejscu. pzdr

PS. jeśli coś to za życzeniem autora tematu, ten bałagan można również usunąć.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości