Teraz jest 5 maja 2024, o 13:41

CX 500 80r. remont

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 29 paź 2019, o 21:04

Nie powiem bo może tu rzeczywiście pasuje, ale w CXie.... jakos nie widze tego...

Obrazek

 
Posty: 443
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez tomaszek_le » 29 paź 2019, o 22:00

w vw jako ładny dodatek, w cx będzie za dużym trzeba by skalą tego kosza podziałać albo 2 mniejsze kufry
https://www.englishwillowbaskets.co.uk/ ... gory/6.htm

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez eneloop98 » 29 paź 2019, o 23:18

Ajj tam o jakiej skali mowa... Jaka wiklina na motocyklu... W młodzieżowym języku na taki vintage style mówi się hipsterstwo. Ale oczywiście powodzenia w realizacji planów, pomysłów, marzeń...

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Pteranodon » 31 paź 2019, o 23:39

tomaszek_le napisał(a):Skoro tak to OK. Tylko żeby nie sterczał tak z tyłu (2 kaski w środku, czyli nie mały). Może powtórz jakąś gotową formę kufrów bocznych , kompozytowych tyle że z wikliny, trzeba poszkicować. W boczne można wpleść jedną nitkę led z dodatkowym czerwonym światłem skrajnym. można coś poszaleć.

Ciekawy pomysł, o bocznych też myślałem, ale żeby się zmieściły dwa kaski to trzeba je bardzo szeroko rozpościerać. Wtedy to ani nie wygląda ładnie ani to praktyczne bo w korkach gorzej, tyle, że wewnątrz bagaż mniej się obija.

Mój kosz będzie koszem typu pirat.
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Pteranodon » 1 lis 2019, o 12:58

eneloop98 napisał(a):Ajj tam o jakiej skali mowa... Jaka wiklina na motocyklu... W młodzieżowym języku na taki vintage style mówi się hipsterstwo. Ale oczywiście powodzenia w realizacji planów, pomysłów, marzeń...


Twierdzisz, że CX-sy to trochę hipsterskie motocykle tak? Hipsterzy to chyba taka grupa społeczna, która nie jest w stanie posiadania ale bardziej w stanie bicia, oni zwracają na siebie uwagę kolorowymi ciuchami i skromnymi gadżetami bo nic nie mają, śp. Kora była np. wieczną hipsterką.
Ja wiem, że ludzie patrzą na świat przez pieniądze i wszystko przeliczają na pieniądze, ale od pieniędzy cenniejsza jest moim zdaniem oryginalność i chęć wyrażania samego siebie, przez to co się robi. Myślę,że ci co przeliczają przedmioty tylko na pieniądze i budują swoja samoocenę na pieniądzach, rzeczach wartościowych są tak naprawdę mniej oświeceni i wchodzą na płycizny duchowe. Bez wszystkich przedmiotów, rzeczy pojazdów, którymi się otaczają są po prostu nikim a ludzie ślepo im zazdroszczą bo to lepszy samochód czy markowe rzeczy. Nie zapędzajcie się w ten bezsęsowny wyścig. Moim zdaniem trzeba, żyć po prostu w zgodzie ze sobą.
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 1 lis 2019, o 14:20

ale dorabiasz jakies teorie jak tobie pasuje. mlody dobrze ci napisał a ty chcąc to "wyprać po swojemu" tylko to potwierdziłes. nie masz nic to załóż koraliki. ten kosz to hipsterstwo, on nigdzie nie napisał ze cx jest hipsterskim motocyklem. nie przeinaczaj. cx sam w sobie jesli nawet sie uprzeć ze jest inny czy dziwny nie jest hipsterski bo to motocykl masowy, poniekąd taki sam jak inne hondy z lat 80tych. popatrz na cb to jest to samo tylko z silnikiem rzędowym. moze ten kosz jakos bedzie wyglądal. zalozenie jest kontrowersyjne ale juz tyle zostalo powiedziane ze teraz trzeba czekac na finał.

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Pteranodon » 1 lis 2019, o 15:29

Ten kosz będzie kosztował ze 400zł z wykończeniem, jaki on hipsterski, jak trzeba to i dobra książka w nim wyląduje.
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez eneloop98 » 1 lis 2019, o 15:49

No i kto tu mówi o pieniądzach? Co to kogo interesuje ile ten wikliniak będzie kosztować... Moim zdaniem wyglądać będzie i tak jak moj wikliniak na brudne majtki i będzie szpecić wygląd pięknego motocykla jakim jest CX. Hipsterstwo odniosłem tylko i wyłącznie do tego kosza, a nie do motocykla, który łączy wszystkich obecnych na forum. Co do materialnych płycizn duchowych... Jest jedna piosenia hiphopowa, w której padają wersy: " nie musisz być bogaty żeby mieć wszystko. Nie musisz być biedny żeby nie mieć nic." I tego też sie trzymam i nie wpasowuje się raczej w bananowe pokolenie, ale jak coś mi sie nie podoba wyrażam swoją opinie. Wikliniak nie pasuje MOIM ZDANIEM do motocykla marki HONDA CX500. USZANOWAĆ JEDNAK NALEŻY WYRAŻENIE SIEBIE POPRZEZ WŁAŚCICIELA MOTOCYKLA I HIPSTERSKIEGO KOSZA. Mam nadzieję, że książka będzie dobra...

 
Posty: 198
Dołączył(a): 2 sie 2019, o 14:17
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Kwasiu » 1 lis 2019, o 16:07

Są gusta i guściki, dla mnie wiklina będzie wyglądała po prostu idiotycznie na cx ;) ale każdy ma inny gust, publikując coś na forum trzeba też brać na klatę krytykę nie tylko pochwały ;) podejście do projektu fajne a sam projekt jak dla mnie tragiczny

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Pteranodon » 1 lis 2019, o 16:33

Eneloop 98 jak wyjeżdżasz gdzieś na parę dni to też na pewno trzymasz gdzieś brudne majtki, to że ja akurat w koszu wiklinowym a nie plastikowym to jeszcze Ciebie nie wyróżnia z tłumu. Mój kosz motocyklowy na brudne majtki przynajmniej będzie jedyny taki na świecie, no i co... <rotfl> <rotfl> <rotfl>
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości