Teraz jest 28 kwi 2024, o 13:00

CX 500 80r. remont

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 1 lis 2019, o 16:49

i przewiewny, smrodu nie będzie majtki się nie zakiszą to fakt ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 1 lis 2019, o 17:00

a z tym czy nie pasuje to też zależy bo gdyby tym motorkiem miała jeździć kobieta, w białym półotwartym kasku na bagażniku targając na zakupy co prawda kosz wiklinowy ale np ciut mniejszy, pomalowany na biało tak jak jej kask, to może rzeczywiście zaczęłoby się to komponować podobnie jak w przypadku tego garbatego autka, ale że to jedzie facet to nie wiem... to już zgoła mi nie podchodzi. Trzeba jednak przyznać że jak się wpisze honda cx500 wicker basket/bag to nie ma, więc pterodon wymyślił coś całkiem nowatorskiego :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez brayan » 1 lis 2019, o 17:49

Matko ...że ja taki gorący temat przegapiam :D

 
Posty: 198
Dołączył(a): 2 sie 2019, o 14:17
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Kwasiu » 1 lis 2019, o 18:37

Dla kobiety na vespie byłoby git. Dla faceta na cx będzie to wyglądać dziwnie i podejrzanie ;) nie trudno wymyśleć coś nowego, trochę trudniej się robi gdy ten pomysł ma mieć jakiś sens :)

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez jerry » 1 lis 2019, o 20:26

Ja tam się swego czasu wyróżniałem przymocowanymi do stelaża trytytkami butami. Wyglądało jak wyglądało ale rano z butów wyciskałem wodę, po południu, jak już w kościółkowych półbutach zaczęło nieprzyjemnie po kostkach wiać, były suche :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez eneloop98 » 1 lis 2019, o 21:34

Dokładnie tak. Moje brudne majtasy są przechowywane tak jak u większości motocyklistów wyjeżdżających na dłuższe wycieczki motocyklowe. Siateczka, do siateczki stringasy zawinąć co by w plastikowym kufrze smrodu nie narobić i jazda dalej i nie dorabiam do tego procederu żadnego rytuału. A mój cx wygląda jak wygląda. Grzyb, ale z plastikowymi kuframi i workiem ze śpiworem przyczepionym na trytytkę. Raczej nie wyglądam jak hipster. Ale lewą w górę podniosę, bez obaw...

Avatar użytkownika
 
Posty: 124
Dołączył(a): 5 sie 2019, o 23:08
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez junioross » 19 lis 2019, o 08:50

Odgrzeję kotleta i wyciągnę temat owiewki. Szczerze mówiąc to moim zdaniem po przycięciu wygląda znacznie lepiej.
Jak uważacie, że zniszczył „drogocenny unikat” to deklaruję, że jeśli będzie tylko chciał wrócić do oryginału to osobiście mu sprezentuję swoją oryginalną owiewkę (chyba nawet pod kolor).
Co do kosza to nie musi to wcale wyglądać źle. CX500 to jednak retro klasyk i nawet nie udaje sportowca - taki piknikowy gadget może się wpisywać w klimat epoki.
To trochę jak stare walizki czy kosze na bagażnikach na klapach i dachach klasyków.

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Pteranodon » 29 lis 2019, o 01:47

DZWON


https://www.youtube.com/watch?v=9dQtTFNwgYQ

No to się doigrałem, w zeszłym tygodniu niestety byłem sprawcą pewnej kolizji. Traf chciał było to jakieś 300m od domu, godzina 17 :(
No i pracy znowu na zimę mnóstwo. Nikomu nie życzę aby licznik zatrzymał się w tym czy innym położeniu.
Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

W sumie szkoda tego nowego designu owiewki, nawet zaczął mi się podobać.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez szopen » 29 lis 2019, o 08:29

Zgłoś się do bartka bo ma on cały przód do twojego modelu. (junioros), tylko inny kolor owiewki, jak będizesz miał problem z lakierowaniem to najwyżej mi prześlesz pomaluje ci w między czasie. Kolor to jest chyba R9CS lub od razu na gotowo https://www.ebay.ie/itm/5-honda-Cx-500- ... SwjSldcoaD (*miały być po 15 zl).

Do codziennej jazdy wybrałeś sobie nieodpowiedni motocykl, on powinien już w te jesienne dni stać i czekać na słońce bo w razie takiej stłuczki trudno coś dobrego zdobyć szczególnie że miałeś ładny błotnik. W innym wypadku z durnego dzwona można skończyć na rehabilitacji i do końca życia kupować buty o nr za duże bo po operacjach coś puchnie itp. więc motor w sumie olać jak już się stało. Na następną jesień polecam skuter, CX do odstawki

PS. nie tnij owiewki od bartka, jest ich coraz mniej.

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 80r. remont

Post przez Pteranodon » 29 lis 2019, o 11:52

To miał być krótki wyjazd w konkretnym celu, samochód miałem rozgrzebany i chciałem podskoczyć po części, było 8 stopni. Los chciał źle, Honda nie była ruszana już ze 3 miesiące ale coś mnie podkusiło. Na pewno bardziej by było żal jakiegoś ducato SS, CX-sa sie naprawi spoko.
Buty są motocyklowe, sztywne, ja się tak łatwo wyałtować nie dam.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości