Teraz jest 18 kwi 2024, o 09:27

Honda GL400 - 1984r

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Honda GL400 - 1984r

Post przez demobil » 5 lut 2019, o 00:25

ObrazekObrazekObrazek

Taki sprzęt nabyłem. Plan na początek to "odchudzić" motocykl. Inne kierunki, inna lampa tył, niska kierownica, demontaż bagażnika, szybki/owiewki i sakiew wraz ze stelażami. Domycie go w zakamarkach, polerka chromów w miarę możliwości bo już są takie sobie i ogarnięcie mechaniki/elektryki. Kiedyś może remont generalny. :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda GL400 - 1984r

Post przez szopen » 5 lut 2019, o 09:58

Witamy na forum....

W pierwszej kolejności to zdjęcia, na forum naszym nie wrzucamy zdjęć do serwisów zewnętrznych typu fotomanie i inne ponieważ one po czasie znikają pozostawiając temat pusty bez zdjęć. Na forum mamy galerie:

%7B./galeria%7D

W części głównej galeria ma takie same kategorie jak i rozkład kategorii na forum i zdjęcia wrzucamy zgodnie z działem w którym piszemy.

Zaś poniżej masz prywatne galerie użytkowników i do nich dorzucamy zdjęcia które zamieszczasz prowadząc temat w dziale TWÓJ CX czyli tym co teraz piszesz:.

Ja już utworzyłem twoją prywatną galerie, jesteś na 4 tej stronie i będziesz szedł do góry w zależności od ilości zdjęć w galerii:

galeria/index.php?cat=2&page=4

Więc pisząc tutaj dodawaj zdjęcia do galerii, galeria przyjmuje fotki do 350kb więc trzeba je kompresować oraz podaje po załadowaniu zdjęć gotowe linki IMG do wrzucenia na forum.

____________________________________

Co do motocykla to widzę że sztuka nie jest całkiem zła i ja bym chyba tego nie przerabiał bo oryginały powoli zaczynają miec większy sens i być lepiej opłacane. Te wszystkie przeróbki później stoją na allegro bo ktoś sobie zamarzy 12 tys i nie idzie tego sprzedać, ale zrobisz jak uważasz. Najważniejsze jest to że w swoich planach musisz uwzględnić kontrolę naciągu łańcucha rozrządu, najprawdopodobniej co wynika z forumowego doświadczenia, łańcuch rozrządu jest do wymiany oraz pompa wody. To standard który oddali rychłą śmierć dla silnika...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda GL400 - 1984r

Post przez szopen » 5 lut 2019, o 09:58

Witamy na forum....

W pierwszej kolejności to zdjęcia, na naszym forum nie wrzucamy zdjęć do serwisów zewnętrznych typu fotomanie i inne ponieważ one po czasie znikną pozostawiając temat pusty bez zdjęć. Na forum mamy galerie:

http://hondacx500.cba.pl/%7B./galeria%7D

Przycisk do galerii masz na górze w menu.

W części głównej galeria ma takie same kategorie jak i rozkład kategorii na forum i zdjęcia wrzucamy zgodnie z działem w którym piszemy.

Zaś poniżej masz prywatne galerie użytkowników i do nich dorzucamy zdjęcia które zamieszczasz prowadząc temat w dziale TWÓJ CX czyli tym co teraz piszesz:.

Ja już utworzyłem twoją prywatną galerie, jesteś na 4 tej stronie i będziesz szedł do góry w zależności od ilości zdjęć w galerii:

galeria/index.php?cat=2&page=4

Więc pisząc tutaj dodawaj zdjęcia do galerii, galeria przyjmuje fotki do 350kb więc trzeba je kompresować oraz podaje po załadowaniu zdjęć gotowe linki IMG do wrzucenia na forum.

____________________________________

Co do motocykla to widzę że sztuka nie jest całkiem zła i ja bym chyba tego nie przerabiał bo oryginały powoli zaczynają miec większy sens i być lepiej płacone. Te wszystkie przeróbki później stoją na allegro bo ktoś sobie zamarzy 12 tys i nie idzie tego sprzedać, ale zrobisz jak uważasz. Najważniejsze jest to że w swoich planach musisz uwzględnić kontrolę naciągu łańcucha rozrządu, najprawdopodobniej co wynika z forumowego doświadczenia, łańcuch rozrządu jest do wymiany oraz pompa wody. To standard który oddali rychłą śmierć dla silnika...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda GL400 - 1984r

Post przez demobil » 5 lut 2019, o 11:46

Dzięki za uwagi, poprawię się. Co do motocykla to nie zamierzam go sprzedawać i robić żadnej druciarni ani ciąć ramę i czy inne podzespoły. Chcę go odświeżyć i lekko optycznie zmienić tak żeby mi się podobał :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda GL400 - 1984r

Post przez Henryk Kwinto » 5 lut 2019, o 16:35

Ktoś na forum szukał bagażnika do Customa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda GL400 - 1984r

Post przez szopen » 5 lut 2019, o 17:47

PIterrr....

 
Posty: 304
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 17:02
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda GL400 - 1984r

Post przez bromba111 » 5 lut 2019, o 21:02

Piter to chyba szukał oryginalnego uchwytu.

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda GL400 - 1984r

Post przez Piterrrrr » 5 lut 2019, o 21:21

Ja już nie szukam, odpuściłem temat, dzięki za pamięć :) .


Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości