Teraz jest 16 kwi 2024, o 11:04

Ślicznotka ???

Pochwal się swoją Hondą CX, relacjonuj postępy prac nad Twoją maszyną
 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sty 2021, o 18:09
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez robertreut » 26 lip 2021, o 21:31

Z Ożarowa Mazowieckiego jakieś ponad 300km do Hrubieszowa.Jeżeli remont silnika to tylko tam jeżeli Szopen znajdzie czas i nie odwodni się przez kolejnego złoma.Jeżeli nie to żadnemu mechanikowi tutaj go nie dam.A swoją drogą musiały te CX-y zemdlić Szopena maxymalnie skoro tyle w nim cynizmu ( a dlaczego nie Ślicznotka czy Laleczka) przecież to kpina.Gdyby co to podam numer telefonu i się możemy dogadać albo przyjadę złomem . Pozdrawiam

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez jerry » 26 lip 2021, o 22:25

Przed jazdą wykręć śrubke ;)

 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sty 2021, o 18:09
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez robertreut » 28 lip 2021, o 11:03

Dzień dobry To był chyba jakiś post ale znikł ta śrubka to chyba nie umie a jak będę jechał to mogę się założyć o coś tam że dojadę za jednym zamachem Stankowa nie po drodze bo zbiornik lichy na miejsce i wrócę autobusem pozdrawiam

 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sty 2021, o 18:09
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez robertreut » 16 sie 2021, o 17:29

Witam,mam pytanie do Szopena czy miałbyś czas i chęci zająć się moim motorem.Właściwie tylko silnikiem ale podstawił bym cały motor.Powiem tak szkoda czasu na gdybanie fasola na dole z przodu grzechot z tyłu grzechot niby wszystko OK. a jednak.Mam do przejechania 300 km jeżeli się zgodzisz.Druga opcja może masz kogoś zaufanego koło Warszawy kto poradzi sobie z tym sprzętem.Ja napewno odpadam obecnie jestem amatorem w temacie .Czekam i pozdrawiam

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez szopen » 16 sie 2021, o 21:58

mówiłem jak coś to pisz na prywatną wiadomość. przycisk PW na profilu.. wysłałem telefon na PW.

 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sty 2021, o 18:09
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez robertreut » 16 lip 2023, o 19:49

witam przejzalem forum i obawiam sie ze cewki zaplonowe al bo trzeba zamawic Ignitecha.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez szopen » 19 lip 2023, o 09:41

Nie trzeba, do ignitecha wystarczą zwykłe cewki chiński, info w moim temacie na którejś tam stronie.

 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sty 2021, o 18:09
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez robertreut » 27 mar 2024, o 22:36

Po zimie odpalenie jest ok .Linka ssania do wymiany jest .Jedziemy i bryndza { łańcuch sprawdzony ok] oleje płyny wszystko ok.Silnik chodzi równo żadnych
sensacji.Ruszamy I ka ok II i zaczyna się świrgot na 3 ce 4 ce 5 ce taki sam ani szybszy a ni bardziej intwnsywny po zatrzymaniu znika na luzie.Nawet
przy przełączaniu biegów na postoju nic .Tylko jadąc czasamo świrgoli odrazu a czasami z opóżnieniem .próbowałem to zlokalizować ale jadąc ciężko
wyłapać jakby z prawej strony.Piszę bo może ktoś z forumowiczów to miał może to jakaś pierdoła.Ogólnie to taki trochę druciaż ze mnie ale już nie chodzę na skróty.
Pozdrawiam i Wesołych Swiąt

 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sty 2021, o 18:09
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez robertreut » 29 mar 2024, o 19:09

Dobra ...... nikt nie chce gadać to nie , po odłączeniu linki szybkościomierza cisza .No to co ślimak szlag trafił . Ja tylko wymieniłem linkę i przecież była nasmarowana i było ok a tu taki świrgot od głupiej linki.Po Świętach rozbiorę wszystko i zobaczę co jest grane.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ślicznotka ???

Post przez szopen » 30 mar 2024, o 10:11

nikt nie gada bo piszesz tak że nie da się ciebie zrozumieć, coś świergoli, z tylu z przodu z silnika... tych linek się raczej nie smaruje jeśli wszystko jest ok, mają się luźno obracać. Jak nasmarujesz to pracują z oporem, ale jak linka stara to i smarowanie jej pomaga mniejsza. Wejścia w licznikach psiknij czymś.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Twoja Honda CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości