Teraz jest 28 mar 2024, o 23:07

CX 500 - Rudnik nad Sanem czyli JAK NIE KUPOWAĆ CXa!

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 12 lip 2018, o 19:07

"złą robotę zrobił łancuch rozrzadu. dlatego musialem cylindy wypełnic nowym materiałem. pompa i cała reszta wyczyszczone sprawne"

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 12 lip 2018, o 19:23

Nie wiem czy widzicie ale wałek rozrządu jest zatarty.... gość wie co przybliżyć a co nie... hehe ale....

czy ktokolwiek z was takie kluczowe elementy silnika jak wał korbowy oraz korbowody panewki, położyłby mieszając je w całej stercie gruzu? bo ja gdybym miał silnik przez dłuższy czas trzymać rozebrany w drobnice to wał korbowy omotałbym gąbką, dobrze nasmarował i do pudełka, to samo zrobiłbym z panewkami zabezpieczając je, i z wałkiem rozrządu też.. a tu.... przeciwwagi wału korbowego rysują czop wałka rozrządu i co? to jest ta okazja?/

a h... tam, przyjedzie canadian i kupi.... <haha> trąbka od filtra powietrza pomieszana z gratami silnikowymi a ponoć to tylko silnik w częściach <lol>

sirturek napisał(a): Koszt naprawy czy renowacji nie odbiega od Junaka czy Simsona Avo. Kupować, naprawiać i cieszyć się pojazdem, albo szukać zrobionego. Cudów nie ma, 5 koła nie kupisz nic dobrego.



troche bym jednak nie porównywał CXa do Junaka, Junak przewaznie gościł na naszym rynku i pewnie i dziś da się kupić egzemplarz gorszy i lepszy, ale i przy tym lepszym to będzie tylko troche lepszy od gorszego i trzeba się z tym pogodzić, z CXem tak nie jest bo da się kupić wciąż dobry egzemplarz.
I naprawdę niech się chłop słucha i nie bierze motocykli tanich od lepiarzy, w dodatku wyjeżdżonych.

Pokaże dla przykładu jedno zdjęcie, pokazałbym więcej ale mi się nie chce.... naprawdę miejcie się na baczności ze sprzętami po "polskich" fachowcach:

https://photos.app.goo.gl/4mjnrXHUsDquA8q87

Niech to będzie canadian dla ciebie przestrogą i skończ w końcu z tym fantazjowaniem tylko zejdź na ziemie bo zderzenie z glebą może być bardzo bolesne..

Canadian82 napisał(a):"złą robotę zrobił łancuch rozrzadu. dlatego musialem cylindy wypełnic nowym materiałem. pompa i cała reszta wyczyszczone sprawne"


no jasne, to czemu jeszcze nie poskładane, poskładać i ogień, i motocykl łatwiej sprzedać... <obiad> <obiad>

a czemu niby łańcuch rozrądu to taki zły był że silnik pozamiatał, nie.. trzeba było w pore wymienić a nie tylko jeździć bo to honda, cx, 350 tys przebiegu, nie robi się.... i ty chcesz takiego kolesia od kłopotu wybawić.. nie waż się mu dawać takiej satysfakcji, ma kupe gruzu wartą może max 1000 zł bo jest papier i troche gratów..

Online
 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez jerry » 12 lip 2018, o 20:42

Ale co mógł łańcuch w cylindrach pozamiatać nie kumam ... No chyba że się zerwał - to i głowice pozamiatane są.....

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 12 lip 2018, o 20:53

łańcuch może narobić opiłków i może zatrzeć panewki jak zapcha pompe olejową, ale to tylko potwierdzenie że klient nie dbał o ten motocykl doprowadzając go do stanu agonii, ale z własnego podwórka, przejrzyj dział warsztat, powtarzam do znudzenia - sprawdź naciąg łańcucha itp itp.. nikt nie słucha;)

 
Posty: 127
Dołączył(a): 6 gru 2015, o 21:23
Lokalizacja: LCH
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez terenowiecc » 12 lip 2018, o 21:25

Ale masakra. Wszystko porozrzucane po posadzce i pomieszane. Dobrze, że w ogóle kawałek tektury podłożył. Pewnie dużo braków. Jakieś śrubki, tulejki, wałek się poniewiera...Coś okropnego. Żeby za to wołać 5tys zł trzeba być idiotą a żeby myśleć o zakupie tego nie wiem kim trzeba być.
Chłopie masz wyłożoną kawę na ławę, masz forum z pełnym zasobem wiedzy, masz ludzi którzy Ci mówią jak jest a nie jak by chcieli żeby było więc w czym jest problem? Jak szukasz na siłę argumentów żeby kupić tego grata, to po prostu go kup i okaż trochę szacunku chłopakom i nie marnuj ich czasu.

Pawła CBR widziałem. Widać na niej dobrą rękę i jest to po prostu kawał dobrej maszyny. CX, to trochę inna para kaloszy. Okej, rozumiem to. Ale żeby tą CBR sprzedawać za 5tys zł patrząc na to o czym tutaj rozmawiamy, to jest po prostu niepoważne.

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez eneloop98 » 12 lip 2018, o 22:08

Dobrze dobrze ja na tą cbre już zacieram rączki za rok :)

 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 12 lip 2018, o 22:29

Dzięki za uwagi. Temat tego motocykla odpuszczam... Poszukiwania trwają dalej...

Online
 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez jerry » 12 lip 2018, o 23:10

za max 1500 można pomyśleć - o ile "buda" jest OK opony w miare świerze :)

 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 13 lip 2018, o 10:17

Znalazłem też takiego, tylko zupełnie inna cena:
To jest motocykl któregoś z Was??
https://www.olx.pl/oferta/honda-cx500-o ... bfc6000596

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 13 lip 2018, o 10:44

Sirturka temat o tym motocyklu jest na forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości