Teraz jest 28 mar 2024, o 18:01

CX500C - kierownica.

Dział poświęcony modyfikacjom, inwencjom twórczym, częściom akcesoryjnym.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

CX500C - kierownica.

Post przez Zik_Cortes » 14 wrz 2018, o 19:16

Im dłużej człowiek jeździ, tym bardziej marudny i wygodny się staje :P No i ostatnio zacząłem coraz bardziej zauważać ból nadgarstków - próbowałem różnych ustawień kierownicy, ale to wciąż nie było to. Ostatecznie tknięty przeczuciem zadzwoniłem do maniek-1001, co też ma customa i pytam jaką szerokość ma jego kierownica. Okazuje się, że mam o 10cm węższą o.O
Poproszę innych właścicieli customów z oryginalną kierownicą o komentarze - moja ma od końca do końca 60cm, Mańka ok 70. A jak powinno być? Nadgarstki mi mówią, że ktoś przy mojej grzebał :P Poprzedni właściciel mówił, że jeździł z *mocno* obniżoną (swoją drogą zastanawiam się jak mu wtedy działały hamulce, bo mam zbiorniczek prostokątny i mogło zapowietrzać chyba?).

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez szopen » 14 wrz 2018, o 21:16

Oryginalna kierownica z customa jest do bani

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez Zik_Cortes » 15 wrz 2018, o 12:59

Spoko, ale ja nie o tym.. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez szopen » 15 wrz 2018, o 14:49

dokładnie o tym, mówisz że masz kierownice niewygodną i nie wiesz czy masz oryginalną, a ja tobie pisze że nawet nie patrz w stronę oryginalnej kierownicy jeśli szukasz wygody to o niej zapomnij. Tu chłopakom montowałem kierownice FEHLING, stało się tak dlatego że wylądował u mnie motocykl OPTIMISTIQ (temat masz w dziale i szczegóły na temat kierownicy), okazało się że on ma bardzo wygodną kierownice i ludziska tutaj zaczęli mieniać oryginalne kierownice na kierownice FEHLING. Z tego co wiem taką kierownice ma też Gęsior oraz Salomon i ktoś tam jeszcze kupował bo oryginalna to jest dosłownie maszt na żagiel.... zajrzyj do tematu Optimistiq i popatrz sobie na fotki i w między czasie jest gadka o tej kierownicy... dla mnie kiera Fehling była bardzo bardzo wygodna pozdro..

PS. tematu później szukaj w dziale modyfikacji bo go tam przeniose... temat o kierownicach masz również tu:
viewtopic.php?f=26&t=551

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez Zik_Cortes » 15 wrz 2018, o 20:05

Ok, ale mi chodzi o to, jaką szerokość ma (powinna mieć) oryginalna kierownica. Nie zamierzam w najbliższym czasie jej zmieniać są inną, najwyżej rozewrzeć do oryginału, więc jednak to nie o tym samym piszemy.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez szopen » 15 wrz 2018, o 21:08

zapytaj się Salomona na PW...

Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 14 lis 2017, o 09:48
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez Cyprys4 » 18 wrz 2018, o 16:33

72cm zewnętrzny wymiar, z manetkami

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez Zik_Cortes » 19 wrz 2018, o 20:06

Wielkie dzięki, czyli czeka mnie rozginanie... Aż dziw, że po 10 latach nienaturalnego wyginania nadgarstków nadal mogę kufel w ręce utrzymać ;p

Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 14 lis 2017, o 09:48
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez Cyprys4 » 20 wrz 2018, o 07:20

Ja jak pierwszy raz wsiadłem na CXa, myślałem że się nie da przyzwyczaić to tej kierownicy. Pod koniec sezonu stwierdzam, że jednak się da :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500C - kierownica.

Post przez szopen » 20 wrz 2018, o 07:37

spróbuj Cyprys tej kierownicy fehling.. jest o wiele lepsza... manetki nie są skierowane tak jakby miały na calu zrobienie z ciebie szaszłyka przy nagłym hamowaniu....

Następna strona

Powrót do Modyfikacje oraz części akcesoryjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości