Teraz jest 28 mar 2024, o 19:29

potencjalny kombinator na OLX, omijać szerokim łukiem

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

potencjalny kombinator na OLX, omijać szerokim łukiem

Post przez szopen » 30 lis 2016, o 20:32

grzegorz
https://www.olx.pl/motoryzacja/czesci-m ... o/#from404

Masz jeszcze części do cxów?


dzisiaj, 17:42 muse_krakow
tak., co potrzebujesz?

dzisiaj, 17:43 Twoja odpowiedź
wałek rozrządu?


dzisiaj, 17:51 muse_krakow
mój kumpel ma,. ładny z panewką i ślizgami[konikami]

dzisiaj, 17:54 Twoja odpowiedź
panewką? ile chce?


dzisiaj, 17:58 muse_krakow
tak z panewką od strony koła zembatego,.,najlepiej mieć od kompletu,.,--sam wałek czy ze ślizgami od kompletu?

dzisiaj, 18:07 Twoja odpowiedź
ale tam nie ma żadnej panewki, potrzebuje wałka rozrządu i dźwigienek, ślizgów nie potrzebuje...


dzisiaj, 18:14 muse_krakow
zadzwoń,.,604239495


dzisiaj, 18:17 Twoja odpowiedź
co mam dzwonić jak nie znam wyjściowej ceny...

dzisiaj, 18:18 muse_krakow
10000000000000000000000000000000000000zł

dzisiaj, 18:25 muse_krakow
powiem ci tak,.,jak nie stać cie na tel,aby zadzwonić to jak będzie cie stać na wałek ,który kośztuje więcej jak impuls telefoniczny?

dzisiaj, 18:28 Twoja odpowiedź
bo jak masz fantazje zażyczyć sobie np 500 zł za wałek to po co mam dupę zawracać Tobie i sobie.


dzisiaj, 18:31 muse_krakow
250 komplet----a za 500 to kupisz w zielonej górze i jeszcze w paru miejscach,.,

dzisiaj, 18:50 muse_krakow
i co? za drogo?a nie mówiłem że będzie ciężko;}

dzisiaj, 18:58 Twoja odpowiedź
nie, nie powiedziałem że drogo, widzisz, dlaczego nie chce dzwonić, ostatnio rozmawiałem z człowiekiem na temat powyższych części telefonicznie, tam przedstawiłem sytuację że długo szukam, nawet miałem krótką przygodę z próbą regeneracji. Miło się gadało, cena padła 200 zł za części piękne, co pojeżdżą... przyszły zdjęcia... nie chciałbyś tych zdjęć oglądać, a na koniec zostałem wyśmiany żebym szukał lepszych....
Cena mi się podoba, zdjęcia dźwigni i wałka proszę w takim razie, wzniosy krzywek i podstawy krzywki, stan czopów łożyskowych, stan czopów po których pracują simeringi.
pozdrawiam.... chcesz to rób, nie to idę dalej.. więc nie będę dzwonił bo to strata czasu... jedno zdjęcie powie więcej niż 10000000000000000 słów....

dzisiaj, 19:01 muse_krakow
idz dalej,.,pozdrawiam i bez urazy,.,

dzisiaj, 19:18 Twoja odpowiedź
czyli nie chcesz sprzedać, albo masz towar za którego niestety nie jesteś w stanie zaręczyć.... nie chcesz zrobić zdjęć, twoja rzecz... nie sprzedasz...

dzisiaj, 19:28 Twoja odpowiedź
pokuszę się jednak o wrzucenie tej rozmowy naszej na forum... zrobię Ci reklame

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: potencjalny kombinator na OLX, omijać szerokim łukiem

Post przez szopen » 30 lis 2016, o 20:37

Szkoda czasu z nim rozmawiać, musicie mnie zrozumieć, każdy w naszym kraju chce pieniądze za darmo, tu 50 zł wpada za przejechanie dźwigni na osełce... skoro gość nie chce pieniążków tzn że niestety ma gówno.... jednak to nie jest żadnym problemem, problemem wyjściowym jest remont CXa i trudności z nim związane - jak widać.

Drugi problem to mam ja, jestem za uczciwy... (czasami <lol> )

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: potencjalny kombinator na OLX, omijać szerokim łukiem

Post przez Henryk Kwinto » 20 maja 2017, o 20:54


 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: potencjalny kombinator na OLX, omijać szerokim łukiem

Post przez jerry » 20 maja 2017, o 21:00

Z powodu takich znalezisk nie wybrałem się do gościa i kupiłem co kupiłem. Ale czy to wiele zmieniło ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: potencjalny kombinator na OLX, omijać szerokim łukiem

Post przez szopen » 20 maja 2017, o 21:01

Ku przestrodze -Motocykle Zator
Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.16, 08:59
Witam.Chciałbym wszystkich poinformować o komisie motocyklowo-samochodowym w miejscowości Zator. Byłem w ostatnią niedzielę w tej miejscowości w parku rozrywki z rodziną.Po południu wracając wstąpilismy do komisu, w celu oglądnięcia kilku motorków.Co prawda telefonicznie umawiałem się na 15, ale przyjechalśmy na 16.To co zobaczyłem na zewnątrz, mnie przeraziło.Na autolawecie przed budynkiem były dwa samochody . Na pewno to było audi, chyba a4 a drugi to był jakiś starszy samochód,chyba fiat.Ale nie o to chodzi.Autka miały pootwierane drzwi. W audi siedział młody chłopak z komputerem i wołał do faceta który siedział w tym drugim aucie ile ma być, no k...a na ile mam zrobić ten pieprzony licznik .Gdy nas zobaczli, od razu do nas doskoczyli, co tu robimy,że zamknięte że dowidzenia.Motocykla żadnego nie zobaczyłem,ale teraz chyba już nie chcę...


to tak na wypadek jakby znikło... ale i im pewnie się zdarzy ładny motor sprowadzić... a reszta tak jak mówię, musza na czymś zarobic, CX co wystawiają za 6 pewnie kupują za 300eu, a my na rynku im płacimy i mamy po kieszeni...


Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości