Teraz jest 28 mar 2024, o 20:40

Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokolwiek

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez jaca cx » 7 lut 2017, o 18:32

Tak to kolejne marzenie <rotfl>
bromba111 napisał(a):A nie prościej by było milion dolarów?
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez jerry » 18 lut 2017, o 19:06

Oj tam macie potrzeby.
A tak niewiele do szczęścia trzeba ;)



Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez optymistiq » 21 lut 2017, o 18:42

Pracowników na godziny najlepiej na własnej działalności. Ludzie od wszystkiego, gk, tynk, gres, malowanie... Słowem złote rączki... 9€/h do Serbii na max 90dni... Warunek to wyjazd do pracy a nie na imprezowanie... Za alko na budowie deportacja... Ktoś coś kogoś zna? Priv

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 30 mar 2017, o 15:48

Jedna z potrzeb została zrealizowana:
Obrazek

Zakup robiłem w sumie chyba z miesiąc czasu, z wymianą na więksża.... hmmm.... nie widzę żeby się ustawiła kolejka??? ;-]

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez jerry » 30 mar 2017, o 16:49

Kolejka do mycia gaźników w sezonie?
Kto miał unyć umył.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 30 mar 2017, o 17:14

no ale nie trać nadziei w stale-sezonowego rudzielca pałętającego się po dnie zbiornika haha

inna rzecz.... ja tego nie kupiłem do gaźników, np tym zaraz odrdzewie zaciski u macieja i pompe hamulcową... koniec ze skrobaniem <piwo>

na dniach miałem awarię kompresora, już myjka by się przydała no ale niestety, jechałem pilnikiem i druciakiem.... myjka doszła dziś :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez jaca cx » 30 mar 2017, o 18:01

Panie kolego opowiadaj Co to za myjka (marka, model , jak się sprawuje ) może kiedyś wyskrobie kilka złociszy na myjkę , a właśnie ile ?
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 30 mar 2017, o 18:26

jaca ja kupiłem największą chińską, ale chińską markową firmy JEKEN, moja ma 30L

Są też chińskie chińskie, ostatecznie nie wiem czy dobrze zrobiłem bo różnica do tej JEKEN to aż 800 zł przy takim litrażu, jak i nigdzie nie mam napisane na tej myjce że to jest JEKEN, pudełko jest chińskie jak każdego produktu z chin więc hgw.

Kolega ma myjkę firmy chińska chińska i też mu służy także... no nie wiem, tylko że on ma 7L na małych przetwornikach, a jak będzie czyścić moja na dużych przetwornikach to testy porównawcze zrobię - bo zawsze myjkę od niego pożyczałem to coś tam zauważę.

U mnie też była inna historia bo ja wziąłem raty allegro na model 15L - różnica ceny względem "niemarkowej" była do przełknięcia, ale później jak przyszła i na żywo okazała się dla mnie za mała i chciałem wymienić, to raty związały mnie już ze sprzedawcą i nie mogłem sobie już przebierać w ofertach że tak powiem i musiałem słono dobulić <beczy> no ale jest co jest.. jakoś to przegryzę. Tak jak mówiłem, gorzej że dodałem 1200 zł do wymiany myjki na większą, a tu sprężarka pierdolnęła i już się zapowiadało 500 zł kolejne, ale jakoś wybrnąłem za 50 zeta dzięki bogu....

Pierwotnie interesowałem się modelem 15L, to bliźniacze myjki zaczynały się od 1200 zł a kończyły na 2200 właśnie JEKEN. Jeken to ma nawet swoją stronę internetową i oni się tam ponoć zajmują myjkami a reszta wykonuje jakieś repliki. Napisałem do nich maila jednak czy mogą mi potwierdzić "autentyczność towaru" po podaniu np numeru seryjnego - ale niestety... brak odzewu... więc czy brać ich na poważnie?

Nie wiem czy wierzyć sprzedawcy ale... ponoć facet handlował tańszymi i są mniej solidne, czy tam blachy cieńsze nie takie sztywne co ma wpływ na długotrwałość przetworników - każdy orze jak może, ale.... na aliexpressie myjki JEKEN są również sporo droższe od innych ofert. (oznaczenia modeli są bliżniacze). Co jeszcze, ten mój sprzedawca daje gwarancje na myjkę, która niby nie obejmuje przetworników - wydaje mi się, że gdyby coś to sprawa u rzecznika do wygrania - ale pokazuje to podejście do sprawy, nie po to kupujesz TV żeby nie mieć gwarancji na kineskop..... Co jeszcze, według sprzedawcy myjka JEKEN jest solidnie izolowana i sprawdzę to bo rzeczywiście, ta chińsko chińska od kumpla to szczypie dopóki dodatkowo nie uziemisz, zresztą to samo jest ze spawarkami chińskimi że potrafią kopnąć więc zobaczę jak te zapewnienia będą się miały do rzeczywistośći.... ale do rzeczy...

Myjkę należy brać z przetwornikami przemysłowymi, wyglądają takie tak:
https://pl.aliexpress.com/item/AC110V-2 ... 417f9925d9


Omijaj szerokim lukiem myjki które mają przetworniki typu po prawej:
Obrazek

Ja również wybrałem model ze sterowaniem analogowym a nie cyfrowym - no b nie ma co się po prostu w takiej zjebać.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez szopen » 30 mar 2017, o 21:54

Chyba jest ciut przyduża....
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Przydałoby się, chciałbym na gwałt.. narzędzie lub cokol

Post przez optymistiq » 30 mar 2017, o 22:00

E tam... To garaż jest "przy maly" <rotfl>

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości