Teraz jest 28 mar 2024, o 12:33

Podziękowania dla Carlo

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Podziękowania dla Carlo

Post przez szopen » 20 maja 2017, o 08:06

Chciałbym podziękować Carlo za podarowanie mi w dobrej ofercie :> poniższych zabawek. Ja jako dziad nigdy nie zakupiłbym sobie takiej jakości grzechotek bo za mniej niż pół wartości tych dwóch, zakupiłbym po prostu yato.. też bym kręcił, a reszta kasy poszłaby gdzie indziej. Te narzędzia to mercedes co tu mówić, do dużej grzechotki nawet dostałem zestaw naprawczy także.... happy <tak> Klucze mają 72ząbki.. są mega wygodne bo "załapują w ciasnych sytuacjach" czego mi od dawna brakowało...

Obrazek

Do tej pory używałem zestawu honitona który zakupiłem jeszcze w wieku lat 15 i wydałem na niego ogromną sumę jak na tamte czasy 600 zł (wtedy też byłem jeszcze większym dziadem więc bolało bardzo mocno). Do tej pory wysypała mi się tylko mała grzechotka co w zasadzie poświadcza bdb jakość tych narzędzi a potrafiły one dostać w dupe kręcąc przy zawieszeniach aut na pneumacie. NIe wiem czy dzisiejszy honiton to jest to samo, ale.....

Okazuje się że i tak małą grzechotkę zakupie jeszcze raz honitona bo.... no bo jednak przyzwyczajeń się tak szybko nie przeskoczy, mała grzechotka facoma będzie używana ale dla wytypowanych zadań ;) Jest bardzo mała jak na moje łapska.. i jak człowiek przez 20 lat miał na dźwigni kierunku w prawo = prawo a w lewo = lewo.... a w tej FACOM jest odwrotnie ;-/ ... mylę się cały czas ;-/ ;-/ <lol2> Nie no wczoraj po kilku razach było lepiej.... może się przyzwyczaje.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Podziękowania dla Carlo

Post przez Carlo » 22 maja 2017, o 18:09

Na zdrowie!
W końcu poszło w dobre ręce.
Mam nadzieję, że się przyzwyczaisz.
PS
Troszkę mnie zaskoczyłeś.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Podziękowania dla Carlo

Post przez szopen » 4 lip 2017, o 19:00

Carlo dzisiaj w pełni wykorzystałem funkcje "na docisk dłonią" zakręcając kapsle w zawieszeniu <lol> ... zajebiste to jest... chodzi o to że jak masz luźną nakrętkę i opór nie pokonuje Ci siły mechanizmu grzechotki, to wtedy wciskasz sobie główke klucza i to pełnie rolę blokady przy ruchu odwrotnym do zakręcania... mega sprawa... haha od dzisiaj kupuje tylko takie...

ale mała to jednak nie przekonałem się do niej, rączka jest taka krótka że praktycznie nie przekazujesz żadnej siły.. trzeba coś jeszcze dokupić bo dalej męczę tą swoją starą pozrywaną... ostatnia paczka leży.. jak się zabiorę to zrobię fotki pokaże...


Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość