Teraz jest 19 sie 2018, o 07:53

Moduł zapłonu (i nie tylko) Rae San

Dział poświęcony modyfikacjom, inwencjom twórczym, częściom akcesoryjnym.

Galeria: Przesłane zdjęcia

Moduł zapłonu (i nie tylko) Rae San

Post przez Zik_Cortes » 6 sie 2018, o 21:41

Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? Opinie, doświadczenia?
http://www.rae-san.com
Z porównania wygląda lepiej od Ignitecha, bo nie potrzebuje zupełnie niczego - moment zapłonu wg czujnika halla. Zamiast cewek dokręca się płytkę z elektroniką, do tego mały wirniczek z jeszcze mniejszym magnesikiem na koniec wałka.
Ogólnie ktoś miał kontakt z tą firmą? Mają ciekawe rzeczy - np zasilacz do zwykłego CDI jak się komuś spaprały cewki zasilania, albo odwrotnie - obciążenie na cewki zasilania jak ktoś sobie założył np ignitecha czy inny moduł DC i nie chce sobie zjarać cewek z oryginalnego statora.
Nie chcę tu jakoś go wywyższać nad Ignitecha, choćby dlatego, że niewiele wiem sam o żadnym z nich, poza cechami które są w tabelce do porównania. Każdy raczej sam sobie musi wybrać cokolwiek mu pasuje najbardziej, ale nie w tym rzecz: raczej ciekaw jestem czy wiecie coś konkretnego o tym module i ich akcesoriach?
Póki co jedynie wiem, że moduł ma brzydko wykonaną (chyba) na drukarce 3d obudowę ;p Ale to akurat nie jest najważniejsze...

Powrót do Modyfikacje oraz części akcesoryjne